Танці. World of Dance

Пишногруда дівчина прикувала до себе погляди всіх чоловіків

Ольга Шуралева вже тривалий час виконує східні танці, зокрема танець живота. Щоб повністю підходити для обраного стилю, вона набирала вагу в селі у рідних. Дівчина розповіла ведучому шоу «Танцюють всі!», Дмитру Танковичу, що в її раціоні завжди присутні калорійні продукти, щоб всі принади тіла нікуди не зникли. «Я затанцюю так, що всім навколо стане гаряче», – пообіцяла вона Дмитру.

ooo

«Що у неї з купальником? Ти на все інше не дивишся взагалі. Це дуже дивно», – обурювався Костянтин Томільченко протягом усього танцю учасниці. На його думку, занадто великий виріз в області декольте сильно відволікає увагу глядача, що не дуже добре для танцівника. Влад Яма сказав Ользі: «Деякі частини тіла танцювали багато всього, а ноги, наприклад, – майже нічого».

Читайте також: Танцюрист накачав м’язи, щоб довести свою мужність суддям

Судді вирішили запросити дівчину на вечірню хореографію, щоб вона показала, що вона готова до серйозних випробувань і фізичних навантажень. Ольга від радості навіть заплескала в долоні і зізналася суддям: «Я задоволена і щаслива, бо довго хотіла сюди потрапити».

Чому Костянтин Томільченко був незадоволений вибором костюма дівчини, дізнайтеся в ВІДЕО:

Video: Пишногруда дівчина прикувала до себе погляди всіх чоловіків

Ольга Шуралева занимается восточными танцами. На сцену она вышла с глубоким декольте, и судьи отметили, что большой вырез сильно отвлекает внимание зрителя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.