Танці. World of Dance

Танцюрист накачав м’язи, щоб довести свою мужність суддям

Танцюрист накачав м’язи, щоб довести свою мужність суддям
Михайло Малахов став одним з багатьох танцюристів, для яких восьмий сезон – не перша спроба участі в шоу. Минулого разу хлопцеві не вистачило мужності, і агресивний «чоловічий» танець у його виконанні судді не оцінили.

gkl;

Міша прийшов знову, щоб довести, що він врахував всі зауваження членів журі. Для цього хлопець виконав велику роботу. «У мене за рік є досягнення. Крім тренажерного залу, я ще записався на секцію боксу. Я хочу показати мужність на сцені », – налаштувався хлопець перед виходом до суддів. Учасник зізнався, що набрав 9 кілограмів через те, що багато часу проводив, виконуючи силові вправи.

Читайте також: Учасник підкорив суддів характерним танцем в образі гусака

Судді залишилися не в захваті від нового вигляду учасника, хоч і відзначили його спробу їх здивувати. «Він набрав вагу, тепер він йому заважає», – зазначив Костянтин Томільченко. Влад Яма погодився з колегою і сказав учаснику: «Джайв для мене – це атака. М’язи тобі заважають – це видно з боку. Давай подивимося на твої чоловічі вчинки ».

На вечірній хореографії хлопець намагався запам’ятати і відтворити чуттєву парну хореографію, але у нього це не вийшло. Засмучений і пригнічений, Міша закінчив свою участь у проекті.

Чи справедливо учасника не пропустили далі, дивіться у ВІДЕО:

Video: Танцор накачал мышцы, чтобы доказать свою мужественность судьям

В прошлый раз на проекте парню не хватило мужественности. Миша пришел снова, чтобы доказать, что он учел все замечания членов жюри.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.