Танці. World of Dance

Учасник підкорив суддів характерним танцем в образі гусака

Хлопець Ілля з промовистим прізвищем Чижик для свого номера вибрав колоритний і яскравий танець в образі гусака. «Я не формат. Там зріст не підходить, там – обличчя, там – ще щось. Набридло! Я хочу просто станцювати і подарувати всім радість», – поскаржився на свою долю танцівник.

fghk

Танець Іллі нікого не залишив байдужим, і глядачі разом із суддями сміялися від акторської гри і забавного номера учасника. «Ви викликали посмішку, бо хотіли її викликати. Зазвичай ми сміємося, коли все погано», – поділився враженнями Влад Яма. У членів журі виникли сумніви, чи зможе танцівник виконати іншу хореографію, адже в його арсеналі були присутні схожі один на інший образи. Ілля виправдався тим, що йому завжди більше доручали позитивні номери, в яких потрібно веселити народ.

Читайте також: На шоу повернувся «Ван Дамм» минулого сезону, що танцює

«Розсмішити людину – це треба вміти. І чого ми в тебе такі закохані?», – сказав Костянтин Томільченко словами героя з фільму «Весілля в Малинівці». Після загальних веселощів суддя покликав учасника до себе, щоб він забрав свій заслужений квиток.

Яскравий і незвичайний номер учасника дивіться тут:

Video: Участник покорил судей характерным танцем в образе гуся

Парень Илья с говорящей фамилией Чижик для своего номера выбрал колоритный танец в образе гуся. Он хотел подарить всем веселье и просто хорошо станцевать.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.