Битва екстрасенсів

Прокляття весільного плаття – міф чи реальність?

У програму звернулося кілька дівчат і всі вони вважають, що їхні сукні прокляті! Смерть нареченого на весіллі, померла наречена, втечу нареченого. Чи може вінчальний наряд бути причиною стількох нещасть? Це і з’ясують екстрасенси цієї неділі, 18 травня, о 19:00 в програмі «Битва екстрасенсів», а також, допоможуть дівчині, яка щоночі бачить у сні свого мертвого чоловіка. Всі, кому він снився до цього, померли.

«Моє весільне плаття мені не подобалося з самого спочатку. – розповіла 43-річна вчителька з Києва Олена Піскор – Воно мені не принесло успіху – наречений пропав з весілля, залишивши мене вагітну. У мене багато питань до екстрасенсів, але найосновніший – чому все-таки наречений пропав з весілля?»

«Все вже було готове до весілля. І буквально за два тижні до церемонії все було скасовано. – розповіла свою історію 26-річна Наталія Засімчук, приватний підприємець з Києва – Сукня висить до цих пір і я не можу її продати. Вона явно нещаслива!»

Героїні програми

Героїні програми

РЕКОМЕНДУЄМО: Ясновидці допомогли міліції розкрити вбивство

«Мені говорили, що потрібно в білій сукні заміж виходити, я не послухала. І як тільки наділа кольорове плаття, моє життя перетворилося на пекло», – каже 32-річна домогосподарка Юлія Касабуцькая.

Серед шести суконь є одне щасливе. А є те, яке звинувачують у … смерті людини.

«Я бачив над сукнею як-ніби чорну хмару. Тут точно причетна якась темна сила», – розповів про свої відчуття індійський гуру Арвінда.

Арвинда Макклин

Арвінда Макклін

Також ясновидці поділяться секретами, як вибрати наряд, який буде оберігати шлюб та навіть життя нареченої.

«Той, хто шиє сукню для нареченої, однозначно залишає на ньому свою енергетику. Якщо швачка пережила розлучення, то в зшитих нею сукнях виходити заміж не можна, шлюб обов’язково зруйнується», – розповіла Софія Литвинова.

РЕКОМЕНДУЄМО: Екстрасенси відчули людські страхи за серцебиттям

Чи справді плаття може вбити? Як розпізнати плаття-вбивцю? І головне – як вибрати собі вбрання, яке принесе тобі щастя в сімейному житті?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Що робити, якщо ви боїтеся власного чоловіка? А якщо при цьому він ще й мертвий? І майже щоночі у сні погрожує забрати вас на той світ? І ці загрози ось-ось стануть реальністю?

«Мені приснився сон, в якому Льоша – мій чоловік – питав мене про місцезнаходження одного чоловіка – нашого спільного друга. Він говорив: «Ми його шукаємо. Він нам потрібен» І буквально два тижні тому цей чоловік помер. Мені дуже страшно. Я хочу жити!»

24-річна Олена Гаркуша з Херсона звернулася за допомогою до екстрасенсів, оскільки боїться померти

24-річна Олена Гаркуша з Херсона звернулася за допомогою до екстрасенсів, оскільки боїться померти

«Деякий час мені здавалося, що він зараз зайде в будинок. Я виходила на вулицю, визирала його машину, готувала йому їсти. Я його чекала й не могла відпустити», – розповіла Олена.

І покійний коханий до неї прийшов… у снах. У них чоловік кличе кохану з собою… на той світ. Олена впевнена – її життя в небезпеці.

Що розкажуть ясновидці? Чи буде майбутнє у дівчини? Або її на той світ все ж забере покійний коханий? Коли це станеться – стогодні, завтра або через тиждень?

Не пропустіть черговий випуск проекту «Битва екстрасенсів-13» цієї неділі, 18 травня, о 19:00 на СТБ.

РЕКОМЕНДУЄМО: Ясновидці вважають, що Мерилін Монро вбили

Video: Прокляття весільного плаття – міф чи реальність?

Прокляття весільного плаття – міф чи реальність?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: