Битва екстрасенсів

Екстрасенси відчули людські страхи за серцебиттям

Чим ближче до фіналу, тим важчі випробування готують творці програми «Битва екстрасенсів-13» для ясновидців. У минулих сезонах учасники проекту розповідали про людей за їхнім пульсом. А цього разу відбувся неймовірний експеримент! Незадовго до випробування співробітники проекту записали серцебиття героїнь у стані страху і запропонували екстрасенсам їх послухати. Чи змогли ясновидці розповісти, що саме відчували люди у цей момент? 

В програму звернулося п’ять жінок. Усі вони різного віку та з різних регіонів України. Але об’єднує їх одне – страх, який не дає їм спокійно жити. Під час експерименту екстрасенси не бачили жінок, натомість вони чули їх серцебиття у момент страху.

Героїні програми

Героїні програми

Це неймовірно, але Арвінда Макклін відразу описав одну з героїнь і навіть відчув її страх:

«Це молода дівчина. У неї русяве волосся. Відчуваю, що її переслідує монстр. Вона часто бачить драконів уві сні, і прокидається в холодному поту. Дракон – це плід її уяви. Прихований страх, який вона ніяк не можу подолати».

Екстрасенс описував Катерину Довгань. Дівчина панічно боїться…птахів.

«Якщо я залишусь наодинці в замкненому приміщені із птахами, то для мене краще суїцид, ніж там знаходитись», – відверто розповіла Катя. Дівчина не може навіть спокійно гуляти вулицею. Вона завжди ходить зі батьками.

Арвінда Макклін

Арвінда Макклін

«Слухаю серцебиття, і чую чомусь крик дитини. Бачу сни цієї жінки. П’ять діточок простягають до неї руки. Це її діти, але вона не може до них доторкнутись. Бачу кров і фантоми ненароджених дітей. Ця жінка втрачала дітей», – продовжував розповідати Арвінда.

Жінка, про яку говорив екстрасенс, це Надія Панькулич. Вона понад усе в житті боїться мати дітей. Багато років Надія мріяла стати матір’ю, та щоразу ставалися викидні. П’ята вагітність закінчилася пологами на сьомому місяці. Народився хлопчик Ілля. Два місяці тому дитина померла.

Наступною випробування проходила Софія Литвинова:

«Перше відчуття – відро з якого виливається кров. За цією жінкою шлейф мертвих людей. Я бачу швидкість, зіткнення. Ця людина пережила катастрофу. У неї дуже сильний янгол-охоронець. Таке враження наче її хтось рятував. Але що цікаво, там, де вона могла померти, вона знайшла своє кохання».

Софія Литвинова

Софія Литвинова

Ясновидиця описала страх Тетяни Ткачук. Минулого року жінка потрапила у страшну автокатастрофу. Два тижні вона провела у лікарні. З того часу Тетяна панічно боїться міського транспорту. Це неймовірно, але жінка дійсно зустріла тоді своє кохання. З автобусу на руках її виніс Олександр, який теж дивом залишився живий.

Потім Софія Литвинова відчула, що страх Катерини Довгань передався дівчині від її матері:

«Йде сильний зв’язок з матір’ю. Це материнський страх. Тут страх переданий через пуповину матері. Я думаю, що у мами в дитинстві була ситуація, коли вона злякалась і все життя жила з цим страхом».

Софія Литвинова

Софія Литвинова

Мама Каті підтвердила слова ясновидиці. Коли їй було три роки, її подруга налякала її… дохлою куркою. Вона теж маленькою боялась птахів, але страх швидко минув.

«Відчуваю, що людина постійно боїться за особисті стосунки. Відбувається це через дух жінки. Вона їй не сестра, не подруга, а суперниця. Вона чимось не неї схожа. Але через цей дух вона боїться серйозних стосунків. Вона боїться, що цей дух може якось завадити її стосункам, нашкодити їй», – шокував усіх Яків Шнеєрсон.

Яків Шнеєрсон

Яків Шнеєрсон

Яків Шнеєрсон з героїнею програми

Яків Шнеєрсон з героїнею програми

Екстрасенс слухав серцебиття Тетяни Ткачук, яка панічно боїться громадського транспорту. Виявилось, що Олександр, який врятував її, у тій аварії втратив матір та дружину. Від першого шлюбу у чоловіка залишився син, який тоді дивом не отримав жодних травм.

Про що ще розповіли люди, що володіють надможливостями – ви можете дізнатися вже зараз, подивившись програму «Битва екстрасенсів-13» на сайті телеканалу СТБ прямо зараз

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: