Битва екстрасенсів

Правила голосування

ПРАВИЛА

голосування у телевізійній передачі «БИТВА ЕКСТРАСЕНСІВ» (21 сезон)

(надалі – «Правила» та «Передача» відповідно)

 1. Період голосування глядачів Передачі:

  1. Початок голосування о 20 годині 20 хвилин 05 грудня 2021 року, закінчення голосування о 23 годині 59 хвилин 12 грудня 2021 року (обидві дати включно) (далі – «Голосування»). Початок і закінчення Голосування повідомляється ведучим Передачі.

  2. Результати Голосування буде оголошено ведучим в ефірі Передачі на телеканалі СТБ 19 грудня 2021 року.

 1. Визначення складу фіналістів та переможця Передачі:

  1. Серед всіх учасників Передачі, що беруть в ній участь, обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Передачі на підставі проведеного Голосування. Кожному учаснику Передачі присвоюється номер у вигляді натурального числа починаючи з «1» відповідно до кількості учасників (далі – «Номер учасника»). Номер учасника відповідає коду, за яким глядачі Передачі здійснюють Голосування за улюбленого учасника/учасників Передачі. Всього буде 3 (три) учасника під наступними номерами:

 • Номер «1» – Алекперова Жаля

 • Номер «2» – Перу Патрісія

 • Номер «3» – Тиха Марія

  1. Переможцем Передачі визнається той учасник Передачі, котрий отримав найбільшу кількість голосів у Голосуванні в період, що зазначений в п. 1.1. цих Правил.

  2. У випадку, якщо учасники наберуть однакову кількість голосів, переможця обирає журі Передачі.

 1. Умови проведення Голосування:

  1. Участь у Голосуванні може здійснюватися шляхом направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «Лайфселл» (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

  2. Взяти участь у Голосуванні можуть особи, які на час початку Голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. Організатор та Оператори не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Абонентів. Організатор та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення особами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

  3. Для того щоб взяти участь у Голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень, Абоненти Операторів повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 2909 з кодом у тексті повідомлення, що відповідає Номеру учасника.

  4. Голоси Абонентів враховуються виключно в оголошені ведучим Передачі періоди для Голосування, які вказані в п.п. 1.1. цих Правил.

  5. Під час Голосування, Абонент з одного номеру телефону може віддати в цілому не більше 3 (трьох) голосів, які віддаються за допомогою надсилання SMS-повідомлень на короткий номер 2909. Глядач самостійно вирішує скільки своїх голосів віддати тому чи іншому учаснику Передачі.

  6. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 2909 становить:

 • для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 1,00 грн.,

 • для абонентів мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 1,00 грн.,

 • для абонентів мережі ТОВ «лайфселл» становить 1,00 грн.

Вартість надсилання SMS-повідомлення включає ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості SMS-повідомлення без ПДВ.

  1. ВАЖЛИВО! Вартість послуг за направлені SMS-повідомлення під час періоду Голосування понад встановлений ліміт для зарахування голосів будуть підлягати сплаті, але голос/голоси Абонента не буде зараховано.

  2. Результати Голосування, оголошені Організатором є остаточними і не можуть бути змінені / оскаржені. Організатор не обговорює і не бере участі у вирішенні суперечок з глядачами, щодо Переможця чи кількості голосів (SMS-повідомлень), направлених глядачами за відповідних учасників Передачі. Кількість голосів, зарахованих на користь того чи іншого учасника Передачі, не підлягає публічному розголошенню та є конфіденційною інформацією. Організатор не надає пояснення будь-яким особам щодо прийняття того чи іншого рішення.

  3. Голосування глядачів організовує ТОВ «СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН» адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. Макухи, 1 (по тексту також – «Організатор»)

  4. Беручи участь у Голосуванні, Абоненти підтверджують, що належним чином ознайомлені з цими Правилами, зобов’язуються їх дотримуватись, надають свою повну та безумовну згоду з ними та іншими рішеннями Організатора, стосовно правил проведення Голосування.

 1. Порядок участі у голосуванні:

  1. Безпосередньо у текстовій інформації, що з’являється на екрані, та/або у оголошеннях ведучим Передачі під час кожного випуску Передачі в ефірі Телеканалу СТБ у період проведення Голосування, усім глядачам повідомляється, який саме Номер учасника присвоєно учаснику Передачі.

  2. У випадку успішного надсилання SMS-повідомлення на короткий номер 2909, з рахунку Абонента списується вартість, вказана у пункті 3.6. цих Правил. При цьому, вартість сплачується і у випадку, коли Абонент направляє SMS-повідомлення в період коли Голосування не проводиться. Вартість SMS-повідомлення автоматично знімається з рахунку Абонента, але голос не зараховується.

  3. Протягом строку Голосування, вказаного у п.1.1. цих Правил, Голосування проводиться тільки за тих учасників, які оголошуються ведучим Передачі, та беруть участь у тому чи іншому етапі Передачі, щодо якого відбувається Голосування.

 1. Механізм SMS-голосування за коротким номером 2909:

  1. Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом, що відповідає Номеру учасника, на короткий номер 2909 у період Голосування, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у Голосуванні і зарахування голосу, наступного змісту: «Дякуємо! Ваш голос прийнято!»

  2. У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза періодом проведення Голосування, такому Абоненту надходить SMS-повідомлення наступного змісту: «Вибачте, але лінії для голосувань уже закриті».

  3. Якщо у період для Голосування, що вказаний в п.1.1. Правил, Абонент надсилає з одного номеру телефону більше ніж 3 (три) SMS-повідомлення, що перевищує 3 (три) голоси, які віддаються або шляхом направлення SMS-повідомлень, такому Абонентові надходить наступна відповідь: «Вибачте, ви надіслали більше 3-х повідомлень».

 1. Додаткова інформація:

  1. Перед здійсненням Голосування, Абоненти повинні ознайомитись з цими Правилами. Беручи участь у Голосуванні, Абоненти повністю погоджуються з цими Правилами та погоджуються їх дотримуватися. Якщо будь-яке положення цих Правил є незрозумілим або неприйнятним для Абонентів, вони не можуть брати участь у Голосуванні.

  2. Участь у Голосуванні шляхом надсилання SMS-повідомлення з Номером учасника Передачі на короткий номер 2909 означає, що Абонент ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту, у тому числі, і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від Організатора.

  3. Інформування глядачів проводиться шляхом розміщення даних Правил за посиланням: https://www.stb.ua/, протягом усього періоду проведення Голосування.

  4. Правила набувають чинності з дати їх оприлюднення за посиланням: https://www.stb.ua/. Організатор має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил у будь-який час, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

  5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором, та таке рішення не підлягає оскарженню.

 2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення приймається Організатором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: