Битва екстрасенсів

Ясновидці вважають, що Мерилін Монро вбили

Програма «Битва екстрасенсів» продовжує випробовувати здібності учасників тринадцятого сезону, що володіють надможливостями. Цього тижня ясновидці розповіли про відому актрису, найбажанішу жінку всіх часів та народів, секс-символа ХХ століття, легендарну Мерилін Монро. На фото, яке дали екстрасенсам, жінка була зображена ще дитиною. Однак це не завадило їм відчути важливі моменти з її життя.

Відомо, що Мерилін Монро обожнювали й боготворили чоловіки. Офіційно вона була заміжня тричі, проте екстрасенси відчули в її житті значно більше чоловіків та навіть … жінок:

«Вона стоїть переді мною у всьому світлому, як наречена. – розповів медіум Яків Шнеерсон – За нею йде чотири чоловіки, чотири заміжжя. Також у неї були й інші – чоловіки та навіть жінки легкої поведінки».

Мерилін завжди боялася самотності. Врятувати її від цього страху могли діти, але жінці так і не вдалося стати мамою.

«За нею стоять ненароджені діти. Я бачу викидні та аборти. У певний час вона не хоче, щоб ці діти з’являлися на світ, а потім вже не могла. – продовжив екстрасенс. – Крім того, що у цієї жінки був шалений страх самотності, її ще переслідував й страх зійти з розуму».

Це не дивно, адже мати Мерилін Монро страждала психічними розладами. Саме тому своє дитинство майбутня зірка провела то у родичів, то в притулку. Вихованням маленької Мерилін ніхто не займався.

«Життя у неї була, як корона – вгору, вниз. Її вбили – ошелешила своєю заявою мольфарка Олена Стеценко – Робили це поступово. Її просто прибрали з шляху».

Яків Шнеерсон також наполягав на тому, що Монро не наклала на себе, як про це повідомляли:

«Того дня вона була в дуже збудженому стані: то сміялася, то плакала. Якби вона не померла, то зійшла б з розумe. Всі знають, що вона наклала на себе руки, а вона мені каже, що її вбили! Я бачу, що в день смерті до неї прийшли чоловік у чорному та жінка, яка під його керівництвом робила інсценування смерті. Я також відчуваю кров усередині».

Спадкова віщунка Софія Литвинова, як і попередні учасники, також заявила, що Монро не пішла з життя з власної волі:

«Ця жінка була вбита людиною при погонах».

Це неймовірно! Вже третій екстрасенс вважає, що секс-символа ХХ століття – вбили! Але хто це зробив, а головне – для чого? Софія побачила, що Мерилін було попередження про смерть, яке вона проігнорувала і сталося непоправне.

«Це було не фізичне вбивство. Таке враження, що її гіпнотизували. Це сталося, коли нею було легко керувати. Саме тоді в житті жінки з’явився чоловік у чорному, який став її злим генієм. Він перевернув її долю. – розповіла Литвинова – Те, що ця людина робила з людьми, як він їх ламав, переконував й куди він їх наводив, свідчить про те, що він був на темній стороні. Цю людину витягла якась сила Ада».

Дивна людина в чорному – про нього згадували майже всі ясновидці. Хто він? Чого хотів від Мерлін Монро? Чому слова київської відьми Лариси Могили, яка вийшла на знімальний майданчик останньою, змусили завмерти в жаху всіх учасників випробування? А також інші подробиці життя легендарної жінки ви можете дізнатися, подивившись випуск програми «Битва екстрасенсів» прямо зараз на сайті СТБ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: