Зважені та щасливі

Хто переміг битву чорних футболок у 12 випуску «Зважені та щасливі»-8

Третя битва чорних проекту «Зважені та щасливі»-8 налаштувала всі три команди на боротьбу. Кожна пара повинна була використати свій шанс. Ніч битви настала, а це значить, що хтось один мав наприкінці випробування залишити табір схуднення. Хто не потрапив на голосування учасників і переміг битву чорних у 12 випуску – читайте в матеріалі.

зважені та щасливі

Зелені, Жовті та Сині боролися за право залишитися на проекті. Родина лягала в резервуар, пронизаний металевими трубами. Парам потрібно було об’єднати зусилля із партнером, аби врятуватися. Деякі труби потрібно було витягнути, а інші викрутити. Схема була такою: спочатку необхідно було звільнити ноги, аби якнайшвидше добігти до кнопки й натиснути її. Таким чином родини зупиняли таймер.

Більше на тему: Хто переміг на битві чорних у 9 випуску «Зважені та щасливі»-8

зважені та щасливі

До резервуару протягом випробування потрапляли змії та жаби. Звичайно, учасники панічно боялися, що створило лячну атмосферу випробування. Проте вони були змушені долати свої страхи, аби не поїхати додому на 12 тижні «Зважені та щасливі»-8.

зважені та щасливі

Першими у холодну воду  потрапили змії. І не пощастило команді Зелених – Сюзанні та Богданові Ремським. Та команду Синіх – Наталю та Сашка Валігурських –  така участь також не обійшла стороною. Мати та син намагалися врятуватися від плазунів якомога швидше, не піддаючись паніці.  А от команда Жовтих – Наталя та Людмила Мотики – також змогли вчасно опанувати собою.

зважені та щасливі

Першими впоралася команда дівчат, а це значить, що Жовтим не довелося просити конкурентів про шанс залишитися на проекті.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.