Зважені та щасливі

Олександр Валігурський і Наталія Валігурська — переможці домашнього схуднення

Наталія Валігурська

Місто: Калуш, Івано-Франківська обл.

Вік: 47 років

Зріст: 170 см

Вага: 140 кг

Сімейний стан: незаміжня

Рід занять: бухгалтер

Олександр Валігурський

Місто: Калуш, Івано-Франківська обл.

Вік: 22 роки

Зріст: 178 см

Вага: 195 кг

Сімейний стан: неодружений

Рід занять: студент

Мати і син (сині)

Через те, що батько Олександра покинув Наталію ще вагітною, вона вирішила, що дасть своїй дитині все, аби вона ніколи не почувалася бодай у чомусь обділеною.

Сашко з ранніх років відчував неабияку материнську любов, адже Наталія робила все, аби її синові було добре. Але не завжди її вчинки були правильними. Зокрема, вона постійно напихала хлопця всякою їжею. Тому вже в 13-річному віці її син важив 135 кг. У цей час Саша займався важкою атлетикою, але мама вирішила, що з підніманням важкого слід закінчувати, адже є ризик пошкодити хребет. Так Сашко перестав займатися спортом і став ще активніше набирати вагу.

Наталя усвідомлює, що через свою гіперопіку розгодувала сина майже до двох центнерів. На проекті хоче виправити цю ситуацію, щоб Сашко мав гарне тіло і обзавівся сім’єю. Сама ж Наталя хоче поліпшити здоров’я, проблеми з яким через зайву вагу з кожним днем непокоять усе більше.

Олександр також відчуває перед матір’ю почуття провини, адже вона присвятила йому все своє життя, а він не виправдав її надій. Тепер його мрія – допомогти Наталі схуднути, щоб та могла відчути себе не лише матір’ю, а й привабливою жінкою, знайшла другу молодість і побудувала особисте життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.