Зважені та щасливі

Сюзанна Ремська та Богдан Ремський

Сюзанна Ремська

Місто: Ставчани, Пустомитівський р-н, Львівська обл.

Вік: 50 років

Зріст: 157 см

Вага: 105 кг

Сімейний стан: одружена

Рід занять: прибиральниця

Богдан Ремський

Місто: Ставчани, Пустомитівський р-н, Львівська обл.

Вік: 25 років

Зріст: 175 см

Вага: 187 кг

Сімейний стан: неодружений

Рід занять: оператор ваг олійниці

Мати та син (зелені)

Близько 12 років тому Сюзанні довелося залишити синів-підлітків на чоловіка та поїхати до Польщі на заробітки. Через те, що батько не приділяв належної уваги синам, хлопчики намагалися вижити в соціумі самостійно. На плечі молодшого Богдана лягли домашні справи (прання, прибирання, готування). Харчування було жахливим. Після 4-х років праці у Польщі мати повернулася додому і була шокована тим, як за цей час розповнів Богдан. У дев’ятому класі хлопчик важив 115 кілограмів.

Богдану бракувало материнської любові та ласки. Після повернення мами до України їхні стосунки так і не відновилися. Мати постійно дорікає сина за те, що він багато їсть, і називає його потворним. Від таких слів у Богдана на очі навертаються сльози.

Сюзанна переживає за життя сина. Богдан цілодобово сидить в інтернеті, йому нічого не цікаво в реальному світі. Хлопець грає у віртуальні ігри, де у його героя красиве підтягнуте тіло, багато друзів, він сильний і може дати відсіч супернику. Цього і не вистачає Богдану в реальності. Хлопець не бачить сенсу в житті та неодноразово замислювався про самогубство.

Проект, як вважають Ремські, – останній шанс для Богдана мати майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.