Зважені та щасливі

Людмила Мотика та Наталя Мотика

Людмила Мотика

Місто: Нововолинськ

Вік: 44 роки

Зріст: 164 см

Вага: 128 кг

Сімейний стан: одружена

Рід занять: швачка

Наталя Мотика

Місто: Нововолинськ

Вік: 23 роки

Зріст: 165 см

Вага: 120 кг

Сімейний стан: незаміжня

Рід занять: вчитель англійської мови

Мати та донька (жовті)

Людмила вважає себе винною у зайвій вазі своєї доньки. Вона впевнена, що причиною всьому стало те, що коли Наталі було 9, мати поїхала працювати до Польщі. За харчуванням дівчинки ніхто не стежив, і дитина спілкувалася з батьками тільки телефоном.

Крім того, на плечі Наталі лягли всі турботи про молодшого брата – перед школою вона вела його в садок, після школи брала із собою на тренування з баскетболу. Мати впевнена, що дочка досі не пробачила, що та її залишила.

Через почуття провини мати контролює Наталю: хоче знати, де вона, з ким і що робить. Це вносить в їхні взаємини конфлікт, адже Наталя досить самостійна і не хоче звітувати перед матір’ю, хоч і робить це.

Людмила і Наталя – типова сім’я інтелігентів. Вони виховані, з високими ідеалами і цілями. Наталя знає чотири іноземні мови, викладає в школі, займається репетиторством. Людмила вважає, що її дочка заслуговує більшого, ніж Нововолинськ, каже, що Наталі тісно в цьому місті. Мріє купити дочці квартиру в Києві та вдало видати заміж. Сама ж Наталія мріє про чоловіка з Лондона.

Людмила відкрила своє ательє і шиє на замовлення красиві сукні та костюми. Щоразу, коли клієнтка приміряє її творіння, жінка уявляє, як би воно сиділо на ній, якби вона не була товстою. Але розуміє, що в такому тілі їй ніколи не надіти облягаючу коротку сукню з відкритими плечима.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.