Зважені та щасливі

Хто переміг на битві чорних у 9 випуску «Зважені та щасливі»-8

У 9 випуску «Зважені та щасливі»-8 учасники запаслися терпінням та витримкою, адже на них чекала битва чорних. За результатами зважування на випробування за життя потрапили Богдан і Олег Буряки та Сюзанна й Богдан Ремські. Як завершилося випробування для «зважених» та чим здивував фінал битви – читайте в матеріалі.

зважені та щасливі

На висоті 15-ти метрів дві команди боролися за своє місце на проекті. На кінці високої конструкції були встановлені гойдалки, в яких учасник мав вхопити свої футболки. Один партнер залишався на землі, аби за допомогою канату розхитати гойдалку. В гойдалці опинилися ті, хто потягнув свою пару під жовту лінію. Богдан Буряк та Сюзанна Ремська перебороли свої страхи, адже на кону була подальша участь у проекті.

зважені та щасливі

Богдан та Олег Буряки почали розгойдувати гойдалку,що виявилося набагато складніше, аніж здавалося. Команді Червоних було значно складніше через більшу вагу Богдана, тому першу з двох футболок зірвала Сюзанна. Це змусило чоловіків з Червоної команди докласти максимум зусиль, аби залишитися на проекті. Лічені секунди відділяли Зелених від перемоги, проте Олег зміг розгойдати свого сина, аби той дотягнувся до омріяної перемоги.

Більше на тему: Хто переміг на битві чорних на 6 тижні «Зважені та щасливі»-8

зважені та щасливі

Проте Мирослава Ульяніна вирішила долю родини і запропонувала їм залишитися за однієї умови. На битві за життя вони проявили себе по-новому, більш мужніми та цілеспрямованими. Аби не втратити свій шанс, ведуча запропонувала Зеленим змагатися з парою, яка в минулому покинула проект.

зважені та щасливі

Вероніка Бадьорна та Євгенія Маркова повернулися на «Зважені та щасливі»-8, аби довести, що вони несправедливо покинули проект. Їхнє випробування також полягало у подоланні висоти. Проте Євгенія так і не змогла стримати ані емоцій, ані страху. На висоті жінка одразу відмовилася від конкурсу, що автоматично вже вдруге відправило Блакитних додому.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.