Зважені та щасливі

Хто переміг на битві чорних на 6 тижні «Зважені та щасливі»-8

6 випуск проекту «Зважені та щасливі»-8 виявився занадто хвилюючим для учасників. У другій битві чорних змагалися три сім’ї, щоб залишитися на проекті. Хто з «зваження» переміг свої страхи, а хто програв змагання лузерів – дізнайтеся в матеріалі.

У другій битві чорних, щоб залишитися на проекті, необхідно було надіти на себе свої футболки, до яких потрібно було дістатися, подолавши висоту і глибину, адже вони були розміщені посеред річки. Пари були пов’язані спільним канатом. Один учасник повинен був залізти якнайвище на конструкцію, щоб іншому вистачило мотузки пірнути на дно ємності з водою. Там він відкривав шкатулки, кожна з яких знаходилася глибше іншої. Тому добратися до останньої було найважче. Отримана цифра – це відповідь на питання, розміщені на конструкції. Там перебували і ключі від замків моста, який опустився до заповітної футболці пари переможців.

зважені та щасливі

Команда Зелених – Сюзанна і Богдан Ремскіе – не змогла брати участь у випробуванні, тому автоматично потрапила на голосування. І їх доля була в руках учасників. У воду пірнали дівчата – Катя Мисишин та Аліна Радомська. Першою впоралася Аліна, яка вдало пірнула і змогла відкрити скриньку з необхідним числом. Однак в той момент, поки Катя не наважувалася зануритися з головою в воду, дочка з команди Коричневих вже відкривала другу коробку.

Більше на тему: «Зважені та щасливі»-8: відбулася перша битва чорних футболок

В результаті команда Помаранчевих – Катя і Борис Мисишин – відмовилася від участі в битві за життя, тому вони також потрапили на голосування учасників.

зважені та щасливі

А ось команда Коричневих – Наталія Макаренко і Аліна Радомська – закінчила випробування і отримала право залишитися на проекті «Зважені та щасливі»-8.

зважені та щасливі

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.