Зважені та щасливі

Катерина Місишина та Борис Місишин

Борис Місишин

Місто: Житомир

Вік: 44 роки

Зріст: 182 см

Вага: 129 кг

Сімейний стан: одружений

Рід занять: далекобійник

Катерина Місишина

Місто: Житомир

Вік: 17 років

Зріст: 178 см

Вага: 145 кг

Сімейний стан: незаміжня

Рід занять: учениця

Тато та донька (помаранчеві)

Їх пара – приклад того, як важливо любити дитину з раннього віку. У Бориса троє дітей. Катя найстарша дочка. Коли Катя народилася, її батьки вже не жили разом. Борис страждав на алкоголізм, і дружина вигнала його з дому. Так Катя до двох років виховувалася без батька.

Коли Борис потрапив в страшну автокатастрофу, він поміняв свої погляди на життя: кинув пити, повернувся в сім’ю. Так в сім’ї Мисишин з’явилося ще двоє дітей, яких Борис шалено любить. Ось тільки Катя не може завоювати батьківську любов. Коли тато повертається з відряджень (Борис далекобійник), він обіймає молодших дітей, а Катю – ні, вважає, що їй вже не потрібно. Вона ж доросла. А дівчинці хочеться, щоб тато її обійняв, поцілував, сказав «я тебе люблю», побажав гарних снів і доброго ранку.

Катя усіма зусиллями намагається догодити батькові: приготувати смачну вечерю, може по інтернету оформити замовлення для його роботи. Катя відчуває себе не улюбленою дочкою, а Попелюшкою.

Проект – шанс змінити життя Каті: стати стрункою і привабливою дівчинкою, яка нічим не відрізняється від однокласників; бути гордістю для батька.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.