Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-8: відбулася перша битва чорних футболок

На третьому тижні команди «Зважені та щасливі»-8, які потрапили у зону ризику, боролися за право залишитися на проекті. Хто виявився сміливішим за інших, а хто спритнішим? Що саме допомогло команді-переможцю вистояти змагання, а яка з родин залишила проект назавжди? Відповіді на ці запитання читайте в матеріалі.

У першій битві за життя кожній парі довелося пробиратися через павутиння.  Встановлені три стіни з плівки, які доволі складно здолати, необхідно було розірвати.  Робити це мали батьки. Діти ж у цей час були прикуті до стовпа на дні ями. Поки батьки боролися з павутинням – діти потерпали від огидних істот. За умовами випробування, кожні три хвилини на них мали сипатися таргани, миші та бридкі черв’яки. Для дітей цей конкурс виявився важким, адже був сповнений непереборними страхами.

зважені та щасливі

Команда  Фіолетових відмовилася від участі на битві найслабших, тому ведуча Мирослава Ульяніна запропонувала умови, за яких команда отримувала два додаткові голоси «проти» у голосуванні учасників.

зважені та щасливі

Змагалися у битві чорних Помаранчеві та Блакитні. Протягом перших хвилин жоден із батьків не зміг розірвати всі рівні плівки, тому на дівчат посипалися таргани. Першим до своєї дитини дістався батько Борис Місишин. Лічені хвилини розділили час між командою Помаранчевих та Голубих.

зважені та щасливі

Більше на тему: Хто бере участь у проекті «Зважені та щасливі» 8 сезон

Випробування довели до кінця і Євгенія Маркова та Вероніка Бадьорна, які звільнилися одразу після того,  як протягом наступних трьох хвилин посипалися миші.

зважені та щасливі

На голосуванні учасників вирішилася доля однієї родини, яка з табору поїхала додому назавжди. Враховуючи те, що Наталя та Валентина Маценко відмовилися від участі у битві за життя, вони отримали автоматично два голоси «проти» від ведучої Мирослави Ульяніної.

зважені та щасливі

Більшість із родин проголосували проти команди Фіолетових. Матір дев’ятьох дітей та її донька першими покинули проект на третьому тижні «Зважені та щасливі»-8. Під час прощання вони побажали перемоги Богданові та Олегові Бурякам.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.