Зважені та щасливі

Хто бере участь у проекті «Зважені та щасливі» 8 сезон

Хто бере участь у 8 сезоні «Зважені та Щасливі»? У 2018 році проект стартував у форматі сімейних пар, які будуть боротися не тільки із зайвою вагою, але і з проблемами в стосунках! Кожна пара цікава по-своєму і має свою історію. Про те, які вони – учасники «Зважені та Щасливі»-8, у нашому матеріалі!

Дивитися онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 1 випуск від 30.08.2018

Людмила Мотика та Наталя Мотика (мати та донька)

Зважені та щасливі 8 сезон

Людмила вважає себе винною у зайвій вазі своєї доньки. Вона впевнена, що причиною всьому стало те, що коли Наталі було 9, мати поїхала працювати до Польщі. За харчуванням дівчинки ніхто не стежив, і дитина спілкувалася з батьками тільки телефоном.

Крім того, на плечі Наталі лягли всі турботи про молодшого брата – перед школою вона вела його в садок, після школи брала із собою на тренування з баскетболу. Мати впевнена, що дочка досі не пробачила, що та її залишила.

Людмила і Наталя – типова сім’я інтелігентів. Вони виховані, з високими ідеалами і цілями. Наталя знає чотири іноземні мови, викладає в школі, займається репетиторством. Людмила вважає, що її дочка заслуговує більшого, ніж Нововолинськ, каже, що Наталі тісно в цьому місті. Мріє купити дочці квартиру в Києві та вдало видати заміж. Сама ж Наталія мріє про чоловіка з Лондона.

Олег Буряк і Богдан Буряк (батько та син)

Зважені та щасливі 8 сезон

Вперше за 17 років дізналися, як це – бути батьком і синомКоли в молодості Олег зустрів маму Богдана, закохані вирішили одружитися, незважаючи на те, що їхні сім’ї були абсолютно різними. Олег був з бідної сільської сім’ї, а батьки Ірини (мами Богдана) були заможними. Тому, за словами Олега, в їхньому спільному житті постійно виникали розбіжності на матеріальному підґрунті. Олег стверджує, що і теща «сильно пиляла». І за деякий час, коли Богдану виповнилось 3 рочки, Олег з Іриною розлучилися. Олегу ніколи не заборонялося бачитися з сином, але… то часу не було, то грошей.

Для Олега і його сина Богдана участь у проекті – можливість пізнати один одного. Адже через те, що Олег після розлучення з першою дружиною дуже мало спілкувався з першим сином, хлопчику все життя бракувало батьківської любові та чоловічого виховання. Тепер, коли Олег бачить, що у сина великі проблеми із зайвою вагою, хоче допомогти хлопцю, а також постаратися заповнити пробіл у взаєминах.

Наталя Маценко та Валентина Маценко (мати та донька) Зважені та щасливі 8 сезон

Наталя – мати сімох дітей. Старшу доньку звати Валентина, саме з нею жінка прийшла на проект

Головна мета в житті Наталії та Валентини – виховати дітей, але через зайву вагу робити це стає все важче. Тому їм потрібно привести своє тіло і здоров’я в порядок. Наталя мріє про те, щоб кожній дитині купити по будинку.

Сюзанна Ремська та Богдан Ремський (мати та син)

Зважені та щасливі 8 сезон

Близько 12 років тому Сюзанні довелося залишити синів-підлітків на чоловіка та поїхати до Польщі на заробітки. Через те, що батько не приділяв належної уваги синам, хлопчики намагалися вижити в соціумі самостійно. На плечі молодшого Богдана лягли всі домашні справи. Після 4-х років праці у Польщі мати повернулася додому і була шокована тим, як за цей час розповнів Богдан. У дев’ятому класі хлопчик важив 115 кілограмів.

Богдану бракувало материнської любові та ласки. Після повернення мами до України їхні стосунки так і не відновилися. Мати постійно дорікає сина за те, що він багато їсть, і називає його потворним. Від таких слів у Богдана на очі навертаються сльози.

Сюзанна переживає за життя сина. Богдан цілодобово сидить в інтернеті, йому нічого не цікаво в реальному світі. Хлопець грає у віртуальні ігри, де у його героя красиве підтягнуте тіло, багато друзів, він сильний і може дати відсіч супернику. Цього і не вистачає Богдану в реальності. Хлопець не бачить сенсу в житті та неодноразово замислювався про самогубство.

Проект, як вважають Ремські, – останній шанс для Богдана мати майбутнє.

Євгенія Маркова та Вероніка Бадьорна (мати та донька)

Зважені та щасливі 8 сезон

У родині унікальна ситуація – мама з донькою помінялися ролями. Вероніка постійно виховує маму та впевнена, що та поводиться, як дитина. Євгенія ніколи не знає, що їй надіти. Завжди радиться з дочкою, на що найчастіше отримує відповідь «йди голою». Ролі в сім’ї розподілилися саме так через відсутність батька. Дівчина вирішила, що вона сильніша за матір і захищатиме їхню сім’ю.

Участь у проекті – рішення доньки, тому що інші методи, на її думку, на їхню родину вже не діють. Вероніка пропонувала мамі почати бігати разом, але та не захотіла вставати вранці. Встановлювали програму вправ на телефон, але Євгенія робила тільки перші та останні підходи. Повністю виконувала завдання тільки Вероніка.

Тепер донька зважилася на радикальний метод – піти на проект «Зважені та щасливі».

Іван Нестеров та Ольга Нестерова (тато та донька)

Зважені та щасливі 8 сезон

Як справжній однолюб, Іван повністю підкоряється дружині, виконуючи її забаганки. Стриманий і чутливий батько двох дітей дозволяє своїй коханій проявляти суворі методи виховання стосовно старшої дочки, яка з дитинства страждає від зайвої ваги. В минулому Іван був успішним бізнесменом, який з часом перетворився на майже безробітного чоловіка.

Улюблениця з дитинства, Ольга, отримувала від своїх батьків усе, чого хотіла. Проте її зірковий час у сім’ї тривав до народження другої дитини. Дівчина втратила увагу батьків, особливо в її житті не вистачає любові зі сторони батька. Остаточно зневірившись у чоловіках, Ольга почала вести розпусне життя, де нічні клуби і цигарки стали її найкращими друзями. Дівчина втратила довіру батьків, кохану людину і віру в себе.

Іван та Ольга вирішили взяти участь у проекті, щоб налагодити свої сімейні стосунки.

Наталія Валігурська та Олександр Валігурський (мати та син)

Зважені та щасливі 8 сезон

Через те, що батько Олександра покинув Наталію ще вагітною, вона вирішила, що дасть своїй дитині все, аби вона ніколи не почувалася бодай у чомусь обділеною. Сашко з ранніх років відчував неабияку материнську любов, адже Наталія робила все, аби її синові було добре. Але не завжди її вчинки були правильними. Зокрема, вона постійно напихала хлопця всякою їжею. Тому вже в 13-річному віці її син важив 135 кг. У цей час Саша займався важкою атлетикою, але мама вирішила, що з підніманням важкого слід закінчувати, адже є ризик пошкодити хребет. Так Сашко перестав займатися спортом і став ще активніше набирати вагу.

Наталя усвідомлює, що через свою гіперопіку розгодувала сина майже до двох центнерів. На проекті хоче виправити цю ситуацію, щоб Сашко мав гарне тіло і обзавівся сім’єю. Сама ж Наталя хоче поліпшити здоров’я, проблеми з яким через зайву вагу з кожним днем непокоять усе більше.

Олександр також відчуває перед матір’ю почуття провини, адже вона присвятила йому все своє життя, а він не виправдав її надій. Тепер його мрія – допомогти Наталі схуднути, щоб та могла відчути себе не лише матір’ю, а й привабливою жінкою, знайшла другу молодість і побудувала особисте життя.

Борис Місишин та Катерина Місишина (тато та донька)

Зважені та щасливі 8 сезон

Їх пара – приклад того, як важливо любити дитину з раннього віку. У Бориса троє дітей. Катя найстарша донька. Коли Катя народилася, її батьки вже не жили разом. Борис страждав на алкоголізм, і дружина вигнала його з дому. Так Катя до двох років виховувалася без батька.

Коли Борис потрапив в страшну автокатастрофу, він поміняв свої погляди на життя: кинув пити, повернувся в сім’ю. Так в сім’ї Мисишиних з’явилося ще двоє дітей, яких Борис шалено любить. Ось тільки Катя не може завоювати батьківську любов. Коли тато повертається з відряджень (Борис далекобійник), він обіймає молодших дітей, а Катю – ні, вважає, що їй вже не потрібно. Вона ж доросла. А дівчинці хочеться, щоб тато її обійняв, поцілував, сказав «я тебе люблю», побажав гарних снів і доброго ранку.

Катя усіма зусиллями намагається догодити батькові: приготувати смачну вечерю, може по інтернету оформити замовлення для його роботи. Катя відчуває себе не улюбленою донькою, а Попелюшкою.

Проект – шанс змінити життя Каті: стати стрункою і привабливою дівчинкою, яка ні чим не відрізняється від однокласників; бути гордістю для батька.

Наталія Макаренко та Аліна Радомська (мати та донька)

Зважені та щасливі 8 сезон

Наталя – матір двох дітей, яка не могла приділяти достатньої уваги сім’ї, оскільки важко працювала протягом свого життя. Перший чоловік Наталі помер від раку легень, другий зараз проживає з нею, але його стосунки із прийомною дочкою породжують постійні конфлікти в домі. Наталя заради свого маленького внука готова ділити квартиру з донькою Аліною та фінансувати її сім’ю.

Донька Аліна разом із чоловіком та маленьким сином проживає у квартирі мами та її другого чоловіка. Дівчина не спілкується з матір’ю вже багато років. З дитинства Аліні бракувало уваги, адже мама працювала і не з’являлась часто вдома. Ворогом номер один Аліна вважає свого вітчима, який робить, на думку дівчини, все для того, аби сім’я Аліни припинила жити за рахунок Наталі. Стосунки матері та доньки не можна назвати ідеальними. Внутрішній конфлікт сім’ї та фінансові труднощі призводять до постійних стресів.

На проект мати та донька вирішили піти, щоб налагодити стосунки в родині та не втратити коханих чоловіків через свою непривабливість.

Більше на тему: Гіпнотизер, бочки з жиром і колюча правда в 1 випуску «Зважені та щасливі»-8

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.