Зважені та щасливі
Дивіться також
Зважені та щасливі Выпуск 1 Зважені та щасливі 8 сезон випуск 1 від 30.08.2018
Выпуск 1 | 31.08.2018 | Сезон 8

У проекті Зважені та щасливі 8 сезон у випуску 1 від 30.08.2018 неймовірні перевтілення очікують дітей та їхніх батьків, які так люблять своїх малюків. З самого дитинства мами і тати старанно годували своїх діток та були впевнені, що якщо дитя товстеньке – значить буде здоровеньким. Тепер прийшов час по-новому будувати свої тіла, а також переглянути та повністю змінити стосунки дітей і батьків. Вони пізнають не тільки важкі фізичні випробування, але і пройдуть перевірку на правду, зневагу, зневіру та навіть зраду своїх найрідніших людей. У першому випуску проекту батьки і діти розпочнуть свій шлях, щоб подолати всі труднощі, разом пройти важкі випробування та стати ріднішими.
Крім того, в першому випуску Зважених ви не тільки познайомитеся з учасниками, а й дізнаєтеся більше про життя ведучої і тренерів проекту. Вони розкажуть вам свої історії, про те, як одного разу, кожному з них довелося боротися з долею.
Дивіться просто зараз на СТБ у випуску 1 Зважені та щасливі 8 сезон від 30.08.2018 початок великих змін батьків і їх дітей!

Не пропустіть щочетверга, о 20:00 новий сезон Зважені та щасливі на СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.