Мирослава Ульяніна: Я перфекціоністка та іноді можу загратися
Новина про те, що ведучою «Зважені та щасливі»-8 стала Мирослава Ульяніна, майже нікого не залишила байдужим. Ми дізналися, як їй вдається тримати форму, чим є для неї проект «Зважені та щасливі» та які зміни хотіла би бачити в собі. Мирослава – популярний блогер, фітнес-тренер, консультант із харчування. Ми попросили її поділитися порадами для всіх, хто прагне змінити спосіб життя. Усі подробиці – в інтерв’ю.
Скажіть, Мирославо, чим для Вас є проект «Зважені та щасливі»?
Для мене проект – можливість донести до людей дуже важливу інформацію. Із приводу здоров’я, із приводу здорового способу життя.
Проект «Зважені та щасливі» змінює життя людей. Не лише учасників, а й глядачів.
Хто був ініціатором того, аби Ви стали ведучою проекту «Зважені та щасливі»-8?
На кастинг мене запросив директор ТО, Женя Тунік. Однак наша перша розмова швидко закінчилась.Нашій співпраці заважала одна проблема – моя критично низька вага.
Женя чесно мені сказав, що про здоровий спосіб життя у проекті «Зважені та щасливі» не може говорити людина, яка так мало важить. Тому ми розійшлися на кілька тижнів, аби переосмислити нашу розмову. Коли зустрілися удруге, Женя побачив у мені зміни: і внутрішні, і зовнішні. І запропонував стати ведучою “Зважених та щасливих”-8, адже я на собі відчула обидві крайнощі: зайва вага та критично низька. За півроку я набрала 12 кілограмів. І продовжую займатись.
На проекті я буду не лише ведучою, а й консультантом із харчування. 8 сезон є унікальний тим, що говорить не тільки про зайву, а й про критично низьку вагу.
На тему: Вишуканий і з характером: Мирослава Ульяніна про свій стиль одягу
Розкажіть, як проходили кастинги?
Ми поїхали до однієї сім’ї. Там я робила ревізію холодильника та пояснювала мамі з донькою, що та їжа, яку вони вживають, шкодить здоров’ю: майонез, консерви тощо. Також ми проводили короткі тренування, під час яких я побачила, наскільки ці люди занедбали свій організм. Пульс просто зашкалював. Тому дуже важливо вказувати учасникам на їхні проблеми на конкретних прикладах.
Що Ви робили останні півроку, аби набрати вагу?
Моїм завданням було набрати якісну м’язову масу. Я аналізувала свої показники, поєднувала харчування і тренування. Я відмовилася від кардіо, яке сприяє схудненню. Додала силових навантажень для розвитку м’язової маси. Крім цього, змінила раціон: збільшила калорійність, додала білків.
Ви починали кар’єру як журналіст. Скажіть, як у Вашому житті з’явився спорт?
В університеті я жила в гуртожитку і, як і всі студенти, почала вживати багато шкідливої їжі: пончики, бутерброди з майонезом, піцу тощо. Потім, коли почала працювати на телебаченні, дізналась, що камера додає приблизно 7 кілограмів.
Худнути я почала самостійно: займалася танцями, ходила у спортзал. За деякий час зважилась та побачила на вагах 65 кілограмів. А до цього було десь ще 5 зайвих. Худнути не так важко, якщо займатися спортом та змінити харчування.
У вас є шкідливі звички?
Так. Я дуже імпульсивна й емоційна. Іноді це мені заважає. Це може проявлятися в розмові з людьми: емоції пішли нагору, а потім ти заспокоїлась і думаєш, що можна було якось м’якше відреагувати. А ще я перфекціоністка та іноді можу загратися.
На тему: Мирослава Ульяніна вперше відверто розповіла про свою вагу
Розкажіть про свій розпорядок дня.
Я жайворонок. Прокидаюсь о 4–5:30. Вранці обов’язково п’ю воду з лимоном та чайну ложку лляної олії, далі – зелений сік або зелений смузі. Після цього снідаю.
Вранці завжди роблю вакуум – вправа, яка добре підтягує внутрішні органи, внутрішні м’язи. Ще можу постояти в планці та покачати прес. Також завжди намагаюсь зранку ходити в зал.
Поділіться трьома порадами для тих, хто хоче перейти на здоровий спосіб життя.
По-перше, полюбити себе. Людина, яка любить себе та свідомо до себе ставиться, не буде їсти шкідливу їжу. По-друге, відмовитися від продуктів, склад яких ви не розумієте. По-третє, додати в раціон багато зелені. Ми дуже недооцінюємо зелень, а в ній більше вітамінів, ніж в овочах.
Ви сувора як наставник із харчування?
Буде і батіг, і пряник. Мені вже довелося поспілкуватися із учасниками. З одного боку, мені їх неймовірно шкода, хочеться усіх обійняти. А з іншого – я на них злюсь, бо вони довели себе до такого стану.
Які правила, настанови Ви доносите до учасників?
Правил кілька. Нашим учасникам треба знизити вагу і вирішити ситуації у своїх родинах. Усі прийшли із проблемами у стосунках батьки–діти. І дуже часто саме їжа є тим фактором, який дає їм можливість відчути любов, якої немає у сім’ї.
Ми працюємо з ними у двох напрямах і показуємо, що їжа не має замінювати любов.
На тему: Володимир Однорог про життя після проекту «Зважені та щасливі»
Дякуємо!
Тепер редактори знають.