Зважені та щасливі

Мирослава Ульяніна: Я перфекціоністка та іноді можу загратися

Новина про те, що ведучою «Зважені та щасливі»-8 стала Мирослава Ульяніна, майже нікого не залишила байдужим. Ми дізналися, як їй вдається тримати форму, чим є для неї проект «Зважені та щасливі» та які зміни хотіла би бачити в собі. Мирослава – популярний блогер, фітнес-тренер, консультант із харчування. Ми попросили її поділитися порадами для всіх, хто прагне змінити спосіб життя. Усі подробиці – в інтерв’ю.

мирминиат

Скажіть, Мирославо, чим для Вас є проект «Зважені та щасливі»?

Для мене проект – можливість донести до людей дуже важливу інформацію. Із приводу здоров’я, із приводу здорового способу життя.  

Проект «Зважені та щасливі» змінює життя людей. Не лише учасників, а й глядачів.

Хто був ініціатором того, аби Ви стали ведучою проекту «Зважені та щасливі»-8?

На кастинг мене запросив директор ТО, Женя Тунік. Однак наша перша розмова швидко закінчилась.Нашій співпраці заважала одна проблема – моя критично низька вага.

Женя чесно мені сказав, що про здоровий спосіб життя у проекті «Зважені та щасливі» не може говорити людина, яка так мало важить. Тому ми розійшлися на кілька тижнів, аби переосмислити нашу розмову. Коли зустрілися удруге, Женя побачив у мені зміни: і внутрішні, і зовнішні. І запропонував стати ведучою “Зважених та щасливих”-8, адже я на собі відчула обидві крайнощі: зайва вага та критично низька. За півроку я набрала 12 кілограмів. І продовжую займатись.

На проекті я буду не лише ведучою, а й консультантом із харчування. 8 сезон є унікальний тим, що говорить не тільки про зайву, а й про критично низьку вагу.

На тему: Вишуканий і з характером: Мирослава Ульяніна про свій стиль одягу

Розкажіть, як проходили кастинги?

Ми поїхали до однієї сім’ї. Там я робила ревізію холодильника та пояснювала мамі з донькою, що та їжа, яку вони вживають, шкодить здоров’ю: майонез, консерви тощо. Також ми проводили короткі тренування, під час яких я побачила, наскільки ці люди занедбали свій організм. Пульс просто зашкалював. Тому дуже важливо вказувати учасникам на їхні проблеми на конкретних прикладах.

IMG_9665

Що Ви робили останні півроку, аби набрати вагу?

Моїм завданням було набрати якісну м’язову масу. Я аналізувала свої показники, поєднувала харчування і тренування. Я відмовилася від кардіо, яке сприяє схудненню. Додала силових навантажень для розвитку м’язової маси. Крім цього, змінила раціон: збільшила калорійність, додала білків.

Ви починали кар’єру як журналіст. Скажіть, як у Вашому житті з’явився спорт?

В університеті я жила в гуртожитку і, як і всі студенти, почала вживати багато шкідливої їжі: пончики, бутерброди з майонезом, піцу тощо. Потім, коли почала працювати на телебаченні, дізналась, що камера додає приблизно 7 кілограмів.

Худнути я почала самостійно: займалася танцями, ходила у спортзал. За деякий час зважилась та побачила на вагах 65 кілограмів. А до цього було десь ще 5 зайвих. Худнути не так важко, якщо займатися спортом та змінити харчування.

У вас є шкідливі звички?

Так. Я дуже імпульсивна й емоційна. Іноді це мені  заважає. Це може проявлятися в розмові з людьми: емоції пішли нагору, а потім ти заспокоїлась і думаєш, що можна було якось м’якше відреагувати. А ще я перфекціоністка та іноді можу загратися.

На тему: Мирослава Ульяніна вперше відверто розповіла про свою вагу

Розкажіть про свій розпорядок дня.

Я жайворонок. Прокидаюсь о 4–5:30. Вранці обов’язково п’ю воду з лимоном та чайну ложку лляної олії, далі – зелений сік або зелений смузі. Після цього снідаю.

Вранці завжди роблю вакуум – вправа, яка добре підтягує внутрішні органи, внутрішні м’язи. Ще можу постояти в планці та покачати прес. Також завжди намагаюсь зранку ходити в зал.

Поділіться трьома порадами для тих, хто хоче перейти на здоровий спосіб життя.

По-перше, полюбити себе. Людина, яка любить себе та свідомо до себе ставиться, не буде їсти шкідливу їжу. По-друге, відмовитися від продуктів, склад яких ви не розумієте. По-третє, додати в раціон багато зелені. Ми дуже недооцінюємо зелень, а в ній більше вітамінів, ніж в овочах.

IMG_9506

Ви сувора як наставник із харчування?

Буде і батіг, і пряник. Мені вже довелося поспілкуватися із учасниками. З одного боку, мені їх неймовірно шкода, хочеться усіх обійняти. А з іншого – я на них злюсь, бо вони довели себе до такого стану.

Які правила, настанови Ви доносите до учасників?

Правил кілька. Нашим учасникам треба знизити вагу і вирішити ситуації у своїх родинах. Усі прийшли із проблемами у стосунках батьки–діти. І дуже часто саме їжа є тим фактором, який дає їм можливість відчути любов, якої немає у сім’ї.

Ми працюємо з ними у двох напрямах і показуємо, що їжа не має замінювати любов.

На тему: Володимир Однорог про життя після проекту «Зважені та щасливі»

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.