Зважені та щасливі

Володимир Однорог про життя після проекту «Зважені та щасливі»

Зовсім скоро глядачі телеканалу СТБ побачать прем’єру нового сезону проекту «Зважені та щасливі». А поки що ми вирішили поговорити з одним із найяскравіших учасників «Зважені та щасливі»-2, а тепер фітнес-тренером та засновником програми онлайн-схуднення Володимиром Однорогом. Що найважливіше під час схуднення? Яку мету переслідував тоді 22-річний хлопець, приймаючи рішення прийти на проект? Як йому вдається стільки років підтримувати форму? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

14141898_1101354413245541_7112398822534531843_n

Володимире, дивлячись на вашу сторінку в соцмережах, виникає запитання, у чому секрет? Як вам вдається вести здоровий спосіб життя?

Приємно, що ви цікавитеся моїм життям (посміхається. – Прим. ред.). Схуднувши на проекті «Зважені та щасливі», я зрозумів, що здоровий спосіб життя це те, чого мені завжди не вистачало. Напевно, тому це і стало для мене сенсом життя. Секрет дуже простий: щоденні інтенсивні тренування та збалансований раціон харчування, а також самомотивація намагатися завтра бути кращим, ніж сьогодні.

Розкажіть, як змінилося ваше життя після участі у «Зважені та щасливі»?

Участь у «Зважені та щасливі» стала важливим і переломним етапом мого життя. Передусім хочу відзначити професіоналізм психологів проекту, адже завдяки їм моє життя кардинально змінилося, і я полюбив себе як особистість. З’явилася своя точка зору, я навчився захищати себе, позбувся комплексів, став впевненою в собі людиною, яка має мету та остаточно її досягає. Крім того, проект допоміг мені розвинути спортивний дух! Саме тому зараз я працюю фітнес-тренером.

Публикация от Володимир Однорог (@vova_odnorog)


Ви прийшли на другий сезон з вагою в 130 кілограмів, а пішли з вагою у 84. Скільки важите зараз?

З моменту моєї участі в проекті минуло 5 років. Деякий час я важив 76 кілограмів і був дуже сухим. Але за останні 3 роки вирішив побудувати рельєфне тіло і набрав у м’язовій масі до 81 кілограма.

Головним мотивом скинути зайву вагу було бажання позбутися комплексів і завести сім’ю. Як вважаєте, на скільки відсотків виконали свій план?

Це правда! Коли я вирішив взяти участь у проекті, у мене були такі цілі. До 22 років я був самотнім хлопцем з дуже обмеженою увагою з боку дівчат. Наразі я впевнений, що моя мрія здійснилася на 100%: я позбувся комплексів, у мене є кохана дружина та люблячий син.

26231623_1567193639994947_2974609726667747179_n

Під час того, як ви проводили тренування для учасників четвертого сезону «Зважені та щасливі», ви сказали, що складніше за все не скинути, а утримати вагу. Як вам вдається залишатися у формі?

Основною мотивацією утримувати вагу та залишатися у формі особисто для мене є спогади. У зайвій вазі я був нещасним, був заручником важкої та калорійної їжі, що в підсумку призвело до ожиріння. Будучи фітнес-тренером, я приклад для сотень людей, а це значить: я просто зобов’язаний тримати себе у формі.

Читайте також: Володимир Однорог поділився з учасниками одкровеннями

Ваші клієнти худнуть за методикою, за якою колись худнули ви на проекті? Чи ви розробили власну й унікальну?

Після закінчення проекту я багато експериментував з раціонами харчування та фізичними навантаженнями. І лише коли побачив, що вони дієві, зрозумів: методика працює. Зараз є сотні результатів грандіозного схуднення, в чому можете переконатися в соціальних мережах сім’ї Однорог!

14199532_1101354383245544_6543433985549094619_n

Розкажіть трохи про харчування. Який найважливіший принцип при складанні меню для людини, яка бореться із зайвою вагою, а також для того, кому таки вдалося позбутися зайвих кілограмів.

Не секрет, що в процесі схуднення харчування відіграє чи не найважливішу роль! Зайві кілограми з’являються від переїдання, неправильного поєднання продуктів, погано складеного раціону, а також від малорухливого способу життя. Насамперед я рекомендую пройти повне медичне обстеження. Моїм основним принципом для здорового харчування є раціон з 5-разового прийому їжі: 3 основні прийоми і 2 перекуси. Також важливий здоровий сон, спорт, тренування і фізкультура в домашніх умовах.

Ви засновник програми онлайн-схуднення в домашніх умовах. Розкажіть про неї докладніше.

Будучи фітнес-тренером за власною методикою схуднення, я вирішив розвиватися далі. Після одруження мою ідею підтримала дружина Юля, ми разом розробили назву і концепцію нашої програми. Втілили в неї свій раціон харчування і план тренувань. А також разом підтримуємо своїх учасників упродовж програми. Вона складається з 4 рівнів і триває 8 тижнів. Учасники повинні виконувати всі умови програми: дотримуватися раціону харчування, тренуватися по 30 хвилин щодня в домашніх умовах у зручний для них час, виконувати обов’язкові завдання та звітувати в кінці тижня про свої досягнення.

26112483_1552567691457542_4528221531789003379_n

Що в жодному разі не можна робити людині, якій вже вдалося скинути вагу, щоб уникнути ризику знову набрати зайві кілограми?

Перш за все слід змінити свої погляди на життя. Далі подивитися, наскільки воно змінилося, як кажуть, «до» та «після». Покінчити з минулим і повністю оновити гардероб. Однак не варто робити з їжі культ і, найголовніше, не переставайте себе любити!

Наскільки під час схуднення важливий психологічний настрій? Що або хто допомагав морально налаштуватися і не здаватися?

Психологічний настрій – найважливіше в процесі схуднення. Адже якщо людина має мету, вона здатна «перевернути гори», подолати всі труднощі та на фініші таки досягти своєї мети. Тому моя порада: ставте мету і впевнено до неї йдіть. Особисто я хотів бути щасливим, мати родину та бути для них прикладом.

37074014_1758829530831356_6422474136278269952_n

Дайте пораду людям, які страждають надмірною вагою. З чого варто почати?

Найголовніше – почати. Потрібно залишити все позаду та дивитися тільки вперед, знайти людину, яка буде прикладом, а ще краще, якщо вона буде підтримкою й опорою, якщо захочеться здатися. Любіть себе, і ви обов’язково будете стрункими!

Читайте також: Мирослава Ульяніна розповіла, як правильно присідати

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.