Зважені та щасливі

Наталія Макаренко та Аліна Радомська

Наталія Макаренко

Місто: Харків

Вік: 45 років

Зріст: 162 см

Вага: 112 кг

Сімейний стан: одружена

Рід занять: завідуюча складом у супермаркеті 

Аліна Радомська

Місто: Харків

Вік: 25 років

Зріст: 162 см

Вага: 95 кг

Сімейний стан: одружена

Рід занять: безробітна

Мати та донька (коричневі)

Наталя – матір двох дітей, яка не могла приділяти достатньої уваги сім’ї, оскільки важко працювала протягом свого життя. Перший чоловік Наталі помер від раку легень, другий зараз проживає з нею, але його стосунки із прийомною дочкою породжують постійні конфлікти в домі. Наталя заради свого маленького внука готова ділити квартиру з донькою Аліною та фінансувати її сім’ю.

Донька Аліна разом із чоловіком та маленьким сином проживає у квартирі мами та її другого чоловіка. Дівчина не спілкується з матір’ю вже багато років. З дитинства Аліні бракувало уваги, адже мама працювала і не з’являлась часто вдома. Ворогом номер один Аліна вважає свого вітчима, який робить, на думку дівчини, все для того, аби сім’я Аліни припинила жити за рахунок Наталі.

Стосунки матері та доньки не можна назвати ідеальними. Внутрішній конфлікт сім’ї та фінансові труднощі призводять до постійних стресів.

На проект мати та донька вирішили піти, щоб налагодити стосунки в родині та не втратити коханих чоловіків через свою непривабливість.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.