Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі» -7: результати зважування 12 тижня

Цього тижня учасники «Зважені та щасливі» нарешті висловили один одному те, що замовчувалося роками. Під керівництвом Ганни Кушнерук пари позбулися давніх образ, після чого настав етап зважування. Хто показав найкращий результат? Яка пара скинула найбільше у відсотковому співвідношенні? Відповіді на ці та інші питання – в матеріалі.

1

Першими на ваги стали Руслана Писанка та Ігор Ісаков. Нагадаємо, що у пари вже були чорні футболки, тому в разі найгіршого результату вони ризикували покинути проект, так і не взявши участь у «Битві слабких». Але на цьому тижні їм вдалося разом позбутися 3 кілограмів. Підсумковий результат – 1.47%.

333333

Найбільше цього тижня скинула пара Червоних. Разом вони схудли на 8 кілограмів. Крім того, Андрій показав найкращий результат серед усіх учасників, скинувши 6 кілограмів. У відсотковому співвідношенні пара позбулася 3.03% зайвої ваги.

fa

Наташа Токарева та Олексій Добрянський перед зважуванням дуже нервували. По-перше, вони провели тиждень за рамками проекту, по-друге, вага Олексія не вселяла надії, адже худнути ставало все складніше. Однак незважаючи на це, саме завдяки результату Льоші пара оминула жовту лінію. Учаснику з вагою 78 кілограмів вдалося позбутися 3. Результат – 2.19%.

44444

Помаранчевим на цьому тижні вдалося скинути достатню кількість кілограмів, щоб не отримати чорні футболки. Єдина пара, обидва учасники якої важать менше 100 кілограмів, цього тижня схудла на 3. 1.57% у відсотковому співвідношенні.

оранжевые

Найгірший результат на зважуванні другий тиждень поспіль показала пара Коричневих. Скинувши на двох всього 2 кілограми, пара вдруге отримала чорні футболки та покинула проект

123123123

Як учасники відреагували на результати? Хто відправився на Битву слабких? Дивіться відео:

Video: Зважені та щасливі 7: результати зважування 12 тижня

Цього тижня учасники Зважені та щасливі нарешті висловили один одному те, що замовчувалося роками. Під керівництвом Ганни Кушнерук пари позбулися давніх образ, після чого настав етап зважування, що підсумував їх результати. Читайте хто показав найкращий результат, а також яка пара скинула найбільше у відсотковому співвідношенні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.