Зважені та щасливі

Марта Марнауз та Андрій Марнауз

5 років разом

Марта Марнауз

Місто: Київ

Вік: 32 роки

Зріст: 168 см

Вага: 162 кг

Професія: майстер манікюру

Андрій Марнауз

Місто: Київ

Вік: 41 рік

Зріст: 196 см

Вага: 170 кг

Професія: керівник сервісного центру

Пара, яка вперше в історії проекту отримала другий шанс на схуднення!

Андрій та Марта познайомились на другому сезоні проекту «Зважені та щасливі». Завдяки підтримці одне одного дійшли до фіналу. Після проекту, 14 лютого,  в ефірі «Все буде добре» Андрій зробив коханій пропозицію.

Завдяки проекту Андрій схуднув до 92 кг, а Марта – 68. 2 роки їм вдавалося підтримувати себе у формі.

Стрімко набирати вагу подружжя почало після народження дитини. Подія, яка мала стати найщасливішою в їхньому житті, виявились неабияким іспитом.

У Марти були важкі пологи, і дитина народилася хворою. Дівчинка 2 тижні пролежала в реанімації. Вже два роки Андрій із Мартою борються за життя маленької Мілани. Зараз дитині 2 роки, вона не ходить, попередній діагноз – ДЦП.

Андрій та Марта мріють, аби їхня донька зробила перший крок, сказала «мама» та «тато», а у майбутньому пішла до школи для здорових дітей.  Але для цього потрібно багато сил і енергії з боку батьків. А із зайвою вагою їм важко доглядати за Міланою – гуляти з нею, постійно перебувати в русі. А головне – зайві кілограми – це постійні проблеми зі здоров’ям. І пара боїться, що донька може залишитися без батьків.

На проект вони йдуть, аби, по-перше, стати здоровими батьками. По-друге, налагодити стосунки. Адже побут та піклування про дитину змусили їх забути одне про одного. Зараз їхні стосунки сповнені не романтики, а сварок. Емоційній Марті важко достукатись до врівноваженого, і як здається жінці, байдужого Андрія. Та довести своєю працею, що вони заслуговують на цей шанс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.