Зважені та щасливі

Аліна Буць та Максим Письмиченко

5 років разом

Аліна Буць  

Місто: Миколаїв

Вік: 30 років

Зріст: 170 см

Вага: 125 кг

Професія: ріелтор

Максим Письмиченко

Місто: Миколаїв

Вік: 37 років

Зріст: 178 см

Вага: 121 кг

Професія:  менеджер зернової компанії

Познайомилися в Інтернеті. Максим був ініціатором зустрічі, але коли Аліна прийшла, він відразу засмутився, очікував іншу жінку побачити. Дівчина за допомогою фотошопу позбавила себе зайвої ваги. На жаль, лише на фотографіях, а не у реальному житті.

З першого дня їхніх стосунків намагаються схуднути. Проте ходять по колу: люблять одне одного, жаліють та набирають вагу.

Максим не може стати для коханої прикладом. Йому не  вистачає напору, тому все, що чоловік робить задля схуднення їхньої родини – критикує кохану. Аліна ж  на кожне свято дає клятви, що схудне. Свої обіцянки дівчина записує на відео (таких відео обіцянок у колекції пари більше двадцяти). Проте жодного разу вона не дотрималась слова.

Терпіння Макса на межі. Йому вже 37 років, він хоче повноцінну сім’ю і дітей. А з такою вагою Аліна може не виносити дитину.

Дівчина впевнена, якщо зараз вони не схуднуть – розійдуться назавжди.

На проект Аліна та Максим йдуть аби вберегти свою пару, змінити стосунки (дівчина мріє, аби Максим став більш уважним та ласкавим до неї, а чоловік хоче, аби Аліна навчилась цілеспрямованості та наполегливості) та врешті-решт одружитися. Адже вони 5 років разом, але весілля так і не було. Тому що Максим хоче бачити свою наречену стрункою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.