Зважені та щасливі

Ганна Галич та Дмитро Галич

15 років разом

Ганна Галич

Місто: Лиман

Вік: 43 роки

Зріст: 164 см

Вага: 107 кг

Професія: приватний підприємець

Дмитро Галич

Місто: Лиман

Вік: 43 роки

Зріст: 187 см

Вага: 150 кг

Професія: приватний підприємець

Італійська родина. Постійно сваряться, намагаються довести свою позицію одне одному, конкурують. Два лідери, які живуть під одним дахом. Вони змагаються не тільки вдома, а й на роботі – адже мають спільний бізнес (магазин будівельних матеріалів).  Зізнаються, що отримують задоволення від постійних суперечок, які підігрівають їхні стосунки.

Та насправді, за зовнішньою безтурботністю і жартівливими італійськими суперечками, криється величезна сімейна трагедія. Дмитро звинувачує себе у зайвій вазі Ганни. Адже він дуже сильно хотів дитину, і Ганна зробила для цього все. У жінки було три вагітності, дві з яких закінчилися трагічно – викиднем та смертю тільки-но народженої дитини. Жінка пожертвувала здоров’ям та фігурою заради сім’ї. І тепер Діма йде на проект, аби допомогти дружині повернути привабливе тіло. Та, звичайно, схуднути самому. Адже якщо Ганна колись важила 58 кг, то Дмитро не знає, що таке бути струнким. Він має зайві кілограми з самого дитинства.

На щастя, дитину Ганна все ж таки народила. Та зараз у їхньої дев’ятирічної доньки, також проблеми із вагою. Тому участь у проекті для їхньої родини – можливість врятувати всю сім’ю. Схуднути самим, та стати прикладом для своєї доньки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.