Зважені та щасливі

Наталя Токарева та Олексій Добрянський – переможці «Зважені та щасливі»-7

1,5 роки разом

Наталя Токарева

Місто: Дніпро

Вік: 34 роки

Зріст: 165 см

Вага: 135 кг

Професія: менеджер з продажу комп’ютерного забезпечення

Олексій Добрянський

Місто: Дніпро

Вік: 25 років

Зріст: 163 см

Вага: 108 кг

Професія: будівельник

У Наталії з Олексієм різниця у віці 10 років. А через зайву вагу жінка виглядає ще старше, тому сторонні люди часто думають, що це мама і син, а не молодята. Наталя від цього страждає і боїться, що незабаром  молодому чоловікові набридне терпіти поруч  із собою товсту та непривабливу жінку, і він піде до стрункої та молодої. Найбільший страх Наталі – стати тягарем для коханого. Адже вже зараз Олексію доводиться допомагати дружині взуватися, вдягатися, тому що через зайву вагу вона не може зробити цього самостійно.

Схуднення – надважлива мета для обох, адже  через зайві кілограми пара не може мати дітей. Льоша хвилюється, що час йде (адже  коханій вже 34), вага з кожним місяцем зростає…І якщо Наталя не схудне та не завагітніє зараз, то, можливо, ніколи не подарує йому дитину.

Вони йдуть на проект не лише змінити свої тіла, а й стосунки. Зараз голова родини Наталя. Вона розпоряджається фінансами. До того ж пара живе у її квартирі, де слово жінки – закон. Новоспечений чоловік й  не проти «підкорятися», дослухається Наталю…А потайки мріє, аби кохана повірила у нього, і дозволила Олексію самостійно приймати рішення. Наталя ж хоче, аби коханий подорослішав, став більш мужнім та відповідальним.

Офіційно у шлюбі 2 місяці. Проте весілля ще не було. Не хочуть засмучувати гостей своїм виглядом у весільних вбраннях. Схуднуть – а потім і весілля відсвяткують, і реалізують головну мрію своєї родини – вінчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.