Цієї миті рік потому

«Цієї миті рік потому»: найсамотніша і найвища дівчина в пошуках кохання

«Цієї миті рік потому» 2018 — шоу, де герої обіцяють змінити своє життя до невпізнання за 12 місяців. Найсамотніша та найвища учасниця — Оксана Багно — мріє покохати і стати мамою. Втративши всіх близьких людей, вона хоче знайти кохання всього життя. Чи вдасться Оксані здійснити свою мрію? Подробиці — у матеріалі!

Дивитися онлайн Цієї миті рік потому 5 випуск від 28.09.2018

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як долати будь-які перешкоди: вчимося на прикладі зірок СТБ

«Найсамотніша та найвища дівчина» — саме так називає себе Оксана Багно. Протез замість ока, майже два метри зросту і 45 розмір ноги — через зовнішні дані дівчина вважала себе все життя некрасивою. У 3 випуску шоу «Цієї миті рік потому» вона пообіцяла здійснити свою заповну мрію — знайти кохання й стати матір’ю.

На долю дівчини випало безліч жахливих випробувань. З дитинства Оксана забула, що таке любов та ласка рідних людей, оскільки втратила батьків. Мама втопилася на очах у доньки, а батька і брата вбили.

В Оксани Багно завжди були серйозні проблеми зі здоров’ям — вона страждає синдромом Марфана. Також двоюрідні брати знущалися над маленькою дівчинкою та часто били її по голові. Через халатність лікарів дівчині видалили око.

Цієї миті рік потому: учасниця шоу Оксана Багно в пошуках кохання

Більше на тему: В’ячеслав Узелков розповів про мотивацію, сім’ю та спорт

За рік Оксана мріє зайти до студії, тримаючи за руку кохану людину. Поки що дівчина не має другої половинки, тому вона відчуває себе самотньою. Особисті стосунки закінчилися трагедією: в соціальних мережах Оксана познайомилася з чоловіком, який згодом її зґвалтував. Утім дівчина не втрачає надії зустріти свого єдиного.

Оксана оптиміст і, незважаючи на всі життєві труднощі, готова жити далі. Жінка не любить себе жаліти й дотримується правила «якщо сьогодні погано, завтра буде добре».

Цієї миті рік потому: учасниця шоу Оксана Багно в пошуках кохання

Більше на тему: «Цієї миті рік потому» 2018: Віта Євтушина розповіла про дитячу мрію і мотивацію

Для досягнення мети Оксана готова ризикнути власним життям. Вона вже давно мріє про свою сім’ю, а особливо хоче стати матір’ю. Проте дівчині діагностували високий ризик материнської смертності, їй доведеться робити вибір між життям і смертю:

«Я ніяк не можу зробити вибір. Для мене це дуже важко».

Чи змогла Оксана завагітніти і народити дитину? Чи знайшла вона кохання? Дізнайтесь у 3 випуску «Цієї миті рік потому»!

Video: «Цієї миті рік потому»: найсамотніша і найвища дівчина в пошуках кохання

Учасниця Цієї миті рік потому Оксана Багно хоче знайти любов. Як учасниця Цієї миті рік тому змогла пережити всі труднощі

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також