Цієї миті рік потому

Альфонс залишив борг в 50 тисяч доларів для героїні «Цієї миті рік потому»

Історії героїв «Цієї миті рік потому»-2018 мотивують боротися з найважчими проблемами. Так Ірина Яндульська стала жертвою альфонса, і тепер жінка боїться спілкуватися з чоловіками. Чи вдасться їй побороти страх та почати нові стосунки? Читайте в матеріалі.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як знайти своє кохання

Десять років тому кохана людина перетворила життя Ірини Яндульскої в справжнє пекло. Пара вже планувала весілля, але в один момент хлопець Ірини безслідно зник. Він залишив прощальний лист та борг в 50 тисяч доларів.

Чоловік виявився справжнім альфонсом, який оформив колосальні суми кредитів на героїню «Цієї миті рік потому». А жінка розплатилася своїм здоров’ям.

Дізнавшись про страшну ситуацію, серце Іриної матері не витримало. І найближча людина героїні померла у муках. Рідний батько став випивати, звинувачуючи в усіх бідах свою доньку. А через чотири роки він також помер, так і не пробачивши Ірині.  

цієї миті рік потому

Більше на тему: Схуднути на 45 кг заради кохання в «Цієї миті рік потому»

Сама жінка пережила два мікроінсульти та майже поховала себе. Через глибоку депресію Іра набрала 130 кг. І в студії «Цієї миті рік потому» вона пообіцяла кардинально змінитися, щоб знову стати щасливою:

«За рік я стану впевненою в собі, стрункою та знайду справжнє кохання!».

Дізнайтеся детальну історію Ірини Яндульскої у 18 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: Цієї миті рік потому: подолати страх та навчитися любити

У проекті Цієї миті рік потому випуск 17 Ірина Яндульська хоче подолати страх та навчитися любити. Як героїня Цієї миті рік потому 1 сезон досягла мети дізнайтесь у 18 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також