Цієї миті рік потому

Даша Трегубова: мотивація і головна дитяча мрія

Прекрасна ведуча унікального шоу «Цієї миті рік потому»-2018 Даша Трегубова за рік пообіцяла разом з героями проекту досягти своєї мети. Сьогодні вона поділилася секретом власної мотивації та розповіла про сокровенне — дитячу мрію. Що мотивує ведучу? Чи збулася її мрія дитинства? Детальніше —  в матеріалі!

Цієї миті рік потому: врятувати подругу від самотності. Дивитися онлайн ефір від 28.12.2018

Більше на тему: Як досягти успіху: три правила Даші Трегубової

Даша Трегубова змогла побудувати блискучу кар’єру і при цьому залишається хорошою мамою. Успіх Даші не обмежується тільки роботою, ведуча  дуже любить подорожувати і вже побувала в багатьох країнах світу.

Цікаво, що Даша Трегубова з дитинства захоплювалася своєю майбутньою професією — кіно. Також вона мріяла працювати на телебаченні.

«Я відразу після школи почала втілювати в життя свою мрію всупереч бажанню батьків. У мене не було ні зв’язків, ні впливових родичів. Зате була мета і абсолютне розуміння того, що я знайшла своє покликання. Навіть у шкільному фотоальбомі всі однокласники писали щось на кшталт «Дашо, будемо чекати тебе на ТБ!» — розповідає телезірка.

Цієї миті рік потому: врятувати подругу від самотності. Дивитися онлайн ефір від 28.12.2018

Більше на тему: Даша Трегубова: п’ять уроків життя

Безсумнівно, є тільки один спосіб рухатися вперед — робити те, що любиш. І це підтверджує українська ведуча, яка заряджає людей правильною мотивацією:

«І в дитинстві, і зараз у мене горять очі від того, чим я займаюся. Це і є найбільша мотивація. Телебачення і кінематограф —  неймовірно прекрасний, хоч і не такий безтурботний і легкий, як іноді здається на перший погляд, світ».

Цієї миті рік потому: врятувати подругу від самотності. Дивитися онлайн ефір від 28.12.2018

Робота в кіно одна з найскладніших, але Даша Трегубова звикла йти вперед до своєї мети. Вона відкрила завісу світу фільмів і телебачення:

«Знаєте, як кажуть — всі люди наполегливо працюють, щоб з часом у них було менше роботи. А кіношники багато працюють, щоб згодом мати ще більше роботи».

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також