Цієї миті рік потому

Як учасниця шоу «Цієї миті рік потому» Соня Семенюк схудла на 60 кілограмів

У випуску 1 шоу «Цієї миті рік потому» від 31.08.18 у студії з’явилася Соня Семенюк, яка змогла схуднути на 60 кілограмів. Які вправи дівчина виконує, щоб підтримувати форму? Та чи розкриє вона секрет свого грандіозного схуднення? Цікаві подробиці її життя — у матеріалі.

цієї миті рік потому

У студії «Цієї миті рік потому» з’явилася дівчина з маленькою чорною сукнею в руках. Саме її Соня планувала надіти за рік. На момент зйомки програми її вага становила 120 кг. Дівчина прийшла на шоу, щоб отримати віру в себе і дати публічну обіцянку виконати свою мрію – позбутися половини ваги.

Більше на тему: Ірина Чуєва: мрії та життєва мотивація

Проблеми з вагою у Соні почалися в 15 років, коли вступила до коледжу. Дівчина не відчувала батьківського тепла: маму втратила у 2 роки, а батько не був у близьких відносинах з донькою.

Серйозні стосунки також не складалися. Коханий використовував Соню тільки для задоволення власних потреб. Проблема зайвої ваги стала головною причиною утисків з його боку. Хлопець соромився своєї дівчини, ніколи не знайомив із друзями, а невдовзі взагалі залишив саму.

За рік Соня повернулася у студію новою людиною.

цієї миті рік потому

«Протягом року я важко працювала над собою та змогла скинути 60 кг. Помітно відразу, що колеги на роботі змінили ставлення, звернули увагу на мій зовнішній вигляд. Від чоловічої аудиторії збільшилась кількість компліментів. Мене почали називати сексуальною, інколи навіть кажуть «Бомба!» — ділиться враженнями учасниця.

Більше на тему: Даша Трегубова: «Цієї миті рік потому» – виклик для мене самої

цієї миті рік потому

Особисте життя дівчини також налагодилося. Соня вже півроку має серйозні стосунки. В майбутньому пара планує одружитися. А доленосну чорну сукню, котру показала в першому випуску, дівчина наділа на побачення зі своєю другою половинкою.

цієї миті рік потому

Дівчатам, які хочуть схуднути, дівчина рекомендує: «Потрібно сідати на дієту тільки після консультації дієтолога. Також постійно займатися у залі з тренером, відмовитися від шкідливої їжі. Як і в усіх, у мене були зриви, однак я переборола це з успіхом. Головне — не лінуватися та йти до кінця!».

Дивіться відео, у якому Соня Семенюк розповідає про секрет схуднення!

Video: Цієї миті рік потому: учасниця шоу Соня Семенюк схудла на 60 кг

Учасниця Цієї миті рік потому Соня Семенюк схудла на 60 кг. Як учасниця Цієї миті рік потому змогла схуднути читайте в матеріалі.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також