Цієї миті рік потому

Стати чемпіонкою з танців заради бабусі у «Цієї миті рік потому»

Історії героїв «Цієї миті рік потому»-2018 надихають та мотивують на неймовірні вчинки. Так, Марта Пилипчук пообіцяла за рік завоювати кубок на всеукраїнському конкурсі з танців. Як наполеглива дівчина досягла своєї мети? Дізнайтеся у матеріалі!

цієї миті рік потому

Більше на тему: Підкорити Париж та серце француза в «Цієї миті рік потому»

«Моя бабуся завжди мріяла займатися танцями, але у неї не вийшло цього зробити через травму. Тому заради неї я підкорю сцену!» — заявила Марта Пилипчук. Дівчина прийшла до студії «Цієї миті рік потому» пообіцяти за рік завоювати кубок на всеукраїнському конкурсі з танців.

Це чудова, але досить нелегка мета на рік, оскільки Марта займається танцями на любительському рівні. Проте дівчина не готова здаватися, а впевнено йде до власної мети. Героїня «Цієї миті рік потому» мріє виконати контемп та здивувати всіх неймовірними досягненнями.

І все заради улюбленої бабусі, яка навіть не здогадувалася про фантастичну ідею своєї онучки. Марта хотіла зробити приємний сюрприз бабусі на день народження —  подарувати здобутий кубок.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: життя після складної операції

Протягом року дівчина щодня займалась танцями. Марта докладала усіх зусиль та одного разу травмувалась. Але навіть забій на нозі не став на заваді до здійснення неймовірної мрії:

«Бабуся допомогла повірити в себе і я зрозуміла,  що не потрібно залишати справу на половині шляху. Потрібно показувати внутрішнє наповнення на сцені. І тоді у мене все вийде!».

Як Марта Пилипчук підкорила сцену та завоювала кубок? Дізнайтеся у відео «Цієї миті рік потому»:

Video: Цієї миті рік потому: стати чемпіонкою з танців

У проекті Цієї миті рік потому випуск 18 Марта Пилипчук хоче стати чемпіонкою з танців. Як героїня Цієї миті рік потому 1 сезон досяг мети дізнайтесь у 18 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також