«Цієї миті рік потому»: у 36 років виграти чемпіонат з pole dance
У проект «Цієї миті рік потому»-2018 Олеся Нагорна прийшла з метою за рік виграти змагання з pole dance. Мати трьох дітей мріє навчитися танцювати на пілоні. А все заради поваги своєї дочки, яка не поділяє поглядів героїні 9 випуску. Чи зможе Олеся Нагорна досягти мети? Дізнайтеся в матеріалі.
Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: чим закінчилися пошуки батька Надії Басової
Чи можливо в 36 років навчитися танцювати пол-денс? Олеся Нагорна в студії «Цієї миті рік потому» прагне довести, що можливо. Мати трьох дітей хоче привести власне тіло у форму, зайнятися спортом і перемогти на змаганнях з pole dance.
А все заради поваги рідної дочки, яка не підтримує інтереси героїні 9 випуску.
У свої 36 років вона має все, чого тільки можна побажати, — велика сім’я і прекрасна робота. Сьогодні учасниця «Цієї миті рік потому» займається організацією заходів. Але недавно жінка зацікавилася спортом. Спортзал — занадто банально і нудно, в результаті жінка вибрала пол-денс. Вона повідомила дочці, що хоче серйозно займатися танцями, але та дуже негативно відреагувала.
Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: чому сучасний козак переїхав до Канади
«Не хочу бути для своєї дитини мамою, яка варить борщ і все. Я мрію стати авторитетом для дочки», — зізнається Олеся.
Олеся не має наміру здаватися! Але одного лише бажання замало для виходу на велику сцену. Тому героїню 9 випуску чекає дуже велика робота над собою:
«Я хочу здійснити мрію, і вікові рамки цьому ніяк не завадять!».
Чи під силу Олесі Нагорній виграти змагання з pole dance? Дізнайтеся в 9 випуску «Цієї миті рік потому»: