Цієї миті рік потому

Повірити в себе та досягти неймовірного у «Цієї миті рік потому»

«Цієї миті рік потому»-2018 дає можливість реалізувати українцям те, що вони так давно хотіли — стати батьками, знайти справжнє кохання, побороти хворобу… Герої готові пройти важкий шлях до мети. Як вони втілювали власні мрії у життя? Читайте у матеріалі.

Дивитися онлайн «Цієї миті рік тому» 18 випуск від 28.12.2018

цієї миті рік потому

Більше на тему: У 55 років здійснити навколосвітню подорож у «Цієї миті рік потому»

Найкращі подруги Віти Кравчук-Гайсіної прийшли до студії «Цієї миті рік потому» з однією метою — мотивувати Віту на схуднення. Сьогодні героїня важить 130 кг та навіть не думає налагоджувати особисте життя. Жінка впевнена, що на таку «товстушку» жоден чоловік не подивиться. Світлана, Люба та Люда вирішили взяти справу у свої руки та знайти коханого для Віти.

цієї миті рік потому

«Я хочу мати дах над головою, аби не втратити власного синочка», — зізналась Юля Пушкарьова. Дівчина самостійно виховує дев’ятимісячного сина Гліба. Юля тимчасово живе в притулку для самотніх матерів. Але менше ніж за рік молода мама змушена з’їхати. І якщо Юля не знайде собі новий будинок, то сина у неї просто заберуть.

За рік Юлі вдалося досягти мети — вона змогла переїхати у нове житло. І тепер щастю маленької, але дуже щасливої сім’ї нічого не загрожує.

Цієї миті рік потому 18 випуск: унікальні історії українців

В’ячеслав Ілик не знає, що таке сім’я, вірні друзі та любов. Коли Славі було півтора року, батьки залишили малюка в під’їзді зимовим вечором. Все дитинство герой «Цієї миті рік потому» провів в інтернаті, де з нього жорстоко знущалися. Але В’ячеслав виріс та став успішним підприємцем. Нещодавно чоловік вперше заплакав, коли йому наснився рідний батько:

«Я хочу знайти найрідніших батьків, які мене покинули… Я готовий пробачити їх».

цієї миті рік потому

Більше на тему: Знайти дівчину, яка погодиться жити з тарганами у «Цієї миті рік потому»

Зі своїм чоловіком Олена Солодкая разом уже 25 років, але їхні стосунки на межі розриву. Сьогодні вони, скоріше, сусіди, а не подружжя. І всьому виною зайва вага Олени. Тому жінка пообіцяла у студії «Цієї миті рік потому» за рік схуднути, аби зберегти свій шлюб. Чи вдасться їй повернути палку пристрасть у стосунки з коханим? Відповідь — у 18 випуску!

цієї миті рік потому

«Втрата єдиної доньки та менопауза не відібрала у мене надії знову стати мамою», — відверто сказала Наталія Гуцул. У героїв «Цієї миті рік потому» була єдина улюблена дочка Аліна. Дівчина загинула в жахливому ДТП разом зі своїм чоловіком. Сім’я досі не змирилась із втратою. Тому за рік пара хоче здійснити мрію доньки — Аліна дуже хотіла братика або сестричку. Чи зможе немолоде подружжя народити омріяну дитину?

цієї миті рік потому

«Я мрію стати красивою жінкою та нарешті надіти сукню, яку вже не носила 30 років», — зізналась Тетяна Хмільник. У гардеробі жінки безліч шарфів. Під ними вона ховає жахливі пухлини, якими покрите все тіло. Ліпоми розміром з футбольний м’яч з’явилися, коли жінці видалили маленьке новоутворення на шиї. Тому в «Цієї миті рік потому» Тетяна готова зважитися на складну операцію, щоб позбутися страшних пухлин та знову відчути себе красивою жінкою.

І за рік сталось неймовірне — Тетяна з’явилась у новому образі та у розкішній сукні. Про своє фантастичне перевтілення героїня «Цієї миті рік потому» розповіла ведучій Даші Трегубовій.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Забути минуле та схуднути до невпізнання у «Цієї миті рік потому»

Ірина Яндульська стала жертвою справжнього альфонса. Чоловік покинув її та залишив борг у 50 тисяч доларів. Дізнавшись страшну новину, серце Іриної матері не витримало. А сама героїня пережила два мікроінсульти та занурилась у глибоку депресію. Через рік Ірина хоче набратися впевненості та відкритися для нових стосунків.

І жінці вдалось — Ірина схудла, кардинально змінила зовнішній вигляд та стала по-справжньому щасливою. Неймовірне перетворення героїні дивіться у 18 випуску.

Більше на тему: Наважитися на ампутацію, аби зберегти життя, у «Цієї миті рік потому»

Детальні історії українців дивіться у 18 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: Цієї миті рік потому 18 випуск: унікальні історії українців

1 сезон Цієї миті рік потому 18 випуск розповість нам 7 унікальних історій. Чи зможуть нові герої проекту Цієї миті рік потому здійснити свої мрії за рік ви можете дізнатися в 18 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТ

Читайте також