Цієї миті рік потому

Знайти та пробачити рідних батьків у «Цієї миті рік потому»

В мотиваційне шоу «Цієї миті рік потому»-2018 В’ячеслав Ілик прийшов з однією метою — знайти власних батьків. Чоловік ніколи не мав родини та в очі не бачив рідних маму і тата. Чи зможе герой відшукати родину? Дізнайтесь у матеріалі.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: найсамотніша і найвища дівчина в пошуках кохання

В’ячеслав Ілик називає себе вовком-одинаком. Він не знає, що таке сімейне тепло та вірність друзів. Коли Славі було півтора року, його підкинули в під’їзд зимовим вечором. Ручки та ніжки малюка були відморожені.

Лікарі боролися за життя маленького В’ячеслава та врятували його від жахливої смерті. Проте рідні батьки так і не з’явилися, назавжди залишивши його. А все дитинство Славко провів в інтернаті.

цієї миті рік потому

Друзів герой «Цієї миті рік потому» так і не знайшов. Його били палицею по спині, ставили в кут на гречку, але хлопчик терпів і ніколи не плакав. Пройшовши всі «кола пекла», Слава став успішним підприємцем.

Нещодавно хлопець вперше заплакав, коли йому приснився рідний батько. І в той момент В’ячеслав відчув, як йому не вистачає сім’ї. Тому в студії «Цієї миті рік потому» герой пообіцяв за рік знайти батьків, які його покинули напризволяще.

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: вчителька в 48 років наважиться на божевільні вчинки

Детальну історію В’ячеслава Ілика дивіться у 18 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: Цієї миті рік потому: знайти батьків, які покинули героя

У проекті Цієї миті рік потому випуск 18 Вячеслав Ілик хоче знайти батьків. Як герой Цієї миті рік потому 1 сезон досяг мети дізнайтесь у 18 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також