Цієї миті рік потому

В’ячеслав Узелков розповів про мотивацію, сім’ю та спорт

Мотиваційне шоу «Цієї миті рік потому» доведе глядачам, що мрії здійснюються! Сьогодні ми відкриємо секрет успіху українського боксера-професіонала, тренера шоу «Зважені та щасливі» В’ячеслава Узелкова. Як з дитинства В’ячеслав прагнув до боксу? Що допомогло йому стати професійним спортсменом? Читайте подробиці в нашому матеріалі!

Дивитися онлайн Зважені та щасливі 8 сезон 1 випуск від 30.08.2018

узелков

Найвеселіший тренер «Зважені та щасливі» з дитинства прагнув до успіху в спорті. В’ячеслав наполегливо тренувався, щоб стати чемпіоном і поїхати за кордон — побачити світ.

Більше на тему: Валерій Ославський поділився дитячою мрією і розповів про власну мотивацію

Ніхто не знає про мотивацію так багато, як професійний спортсмен: «Раніше мене мотивувала популярність, я завжди прагнув бути кращим. Хотів стати відомим чемпіоном, досягти успіху. Зараз все змінилося. Головна мотивація в моєму житті — дружина та діти. Я хочу, щоб завдяки моїм досягненням люди їх поважали».

Більше на тему: Як досягти успіху: три правила Даші Трегубової

Як справжній чоловік, В’ячеслав Узелков завжди дуже тепло говорить про сім’ю. Головне для боксера — щоб діти пишалися татом.

Також ведучого мотивує підтримка телеглядачів. «Моє прізвище стало відомим на всю країну, а обличчя впізнаванішим. Це все завдяки моїй родині та глядачам», — ділиться В’ячеслав Узелков.

Не пропустіть — вже завтра о 20:00 прем’єра випуску 1 шоу «Цієї миті рік потому»!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також