Цієї миті рік потому

Як поліпшити своє життя за 12 кроків

«Цієї миті рік потому» 2018 —  шоу, де люди за рік кардинально змінюють своє життя до невпізнання. Ми ділилися мотивацією від зірок СТБ —  Даші Трегубової, Валерія Ославського, Рози Аль-Намрі та В’ячеслава Узелкова. Сьогодні ми розповімо, як втілити свою мрію в реальність за 12 кроків.

как улучшить жизнь

Більше не тему: Михайло Присяжнюк розповів про дитячу мрію

Скільки разів ви говорили собі, що збираєтеся поліпшити своє життя? Але бажання робити щось триває недовго, і ентузіазм швидко минає. Мотивація — головний стимул рухатися до поставленої мети. Без неї неможливо досягти успіху — отримати підвищення на роботі, скинути зайву вагу, перемогти хворобу і багато іншого. Тож як завжди залишатися мотивованим? Ми пропонуємо вашій увазі 12 кроків до успіху.

1. Конкретно визначте, що ви хочете поліпшити

У повній самоті на аркуші паперу напишіть список цілей. Потім проаналізуйте і розставте пріоритети — що вам потрібніше. Ви точно зрозумієте, що дійсно деякі елементи в списку зайві. Досвід планування життя допоможе впорядкувати його. Це найкращий спосіб підвищення самооцінки!

2. Вам потрібен план!

Подумайте про план. Про те, як можна втілити в життя вашу мрію. Використовуйте свій здоровий глузд, інтуїцію, уяву і творчість. Будьте максимально практичні в тому, що робите.

3. Почніть з малого

Зробіть перший крок, навіть якщо він досить незначний. Хочете скинути вагу — йдіть в тренажерний зал. Купуйте мотивуючу літературу, надихайтеся людьми в хорошій фізичній формі. Шукайте курси, які допоможуть повірити у власні сили. Це посилить ваш ентузіазм і мотивацію.

как улучшить жизнь

Більше на тему: Даша Трегубова: «Цієї миті рік потому» — виклик для мене самої

4. Оточуйте себе позитивними людьми

Заведіть знайомства серед людей, які будуть підтримувати ваше прагнення стати кращими. Спілкування з оптимістами — хороший мотивуючий фактор. Викиньте зі свого життя негативних знайомих, тих, хто заздрить вашим успіхам і негативно впливає на ваше життя. Час — дорогоцінна річ. Тому витрачайте його на людей, які на це заслуговують.

5. Пам’ятайте: думки — матеріальні!

Візуалізуйте свою мету. Не бійтеся уявляти себе успішними, красивими і багатими. Часто міркуйте, як би ви хотіли, щоб ваше життя виглядало. Думайте про переваги, які отримаєте в майбутньому, — про фінансовий стан, здоров’я, особисті  стосунки. Пам’ятайте: мрії мають властивість здійснюватися!

6. Не здавайтеся!

Ви сильніші та мудріші, ніж вам здається. Дозвольте собі помилятися і вчіться на помилках. Перешкоди, затримки і труднощі завжди будуть на вашому життєвому шляху. Але не опускайте руки і приймайте свої поразки як особистий досвід. Будьте сповнені рішучості! Робіть все до кінця, незалежно від того, скільки зусиль потрібно. Так живуть успішні люди.

7. Розвивайте силу волі та самодисципліну

Самодисципліна дасть вам можливість подолати будь-які перешкоди і поліпшити віру в себе. Життєві труднощі зроблять вас наполегливими в роботі над собою. Ледачі люди йдуть на поводу у своїх слабкостей і хвилинних бажань. Тому їм дуже складно взяти себе в руки і почати рухатися до поставленої мети. Контролюйте свої дії — обмежуйте час в соціальних мережах, прокидайтеся рано, більше читайте навчальної літератури, проводьте час на свіжому повітрі.

8. Дотримуйтесь порядку

Чистий робочий стіл — також елемент самодисципліни. Організуйте порядок на місці, де ви працюєте. Творчий безлад — міф, вигаданий ледачими людьми. Приберіть зі столу всі непотрібні речі, які будуть відволікати. Дотримуйтеся чистоти і робіть генеральне прибирання раз на тиждень.

как улучшить жизнь

Більше на тему: Даша Трегубова: п’ять уроків життя

9. Вчіться відпочивати

Людина дуже погано себе почуває, коли мало спить. Недосипання — головна ознака нервозності та поганого настрою. Це страшна річ, яка підриває здоров’я і погіршує спосіб життя. Також дозвольте собі розслаблятися на робочому місці. Релаксація вкрай важлива, щоб освіжити думки. Це мистецтво, яке повинен опанувати кожен. Існує багато способів підтримувати внутрішню гармонію — фізичні вправи, читання улюбленої книги, прогулянка на свіжому повітрі.

10. Надихайтеся правильно

Мотивація — прекрасне почуття. На жаль, воно може бути непостійним. Сьогодні воно є, а завтра — як і не було. Тому підтримуйте почуття впевненості в собі. Читайте книги, написані успішними людьми. Збагачуйте свою волю на семінарах і конференціях про саморозвиток. Вивчайте іноземні мови і подорожуйте, набираючись досвіду і відкриваючи для себе щось нове. Не здавайтеся хоча б заради своїх близьких, нехай вони стануть головним джерелом натхнення.

как улучшить жизнь

11. Насолоджуйтесь успіхом

Радійте навіть найменшому результату. Пам’ятайте, що це ваша заслуга! Відсвяткуйте своє наближення до досягнення мети. За плечима — важка праця і витрачений час. Насолоджуйтесь результатом, потіште себе приємним подарунком. Дозвольте відпочити, але пам’ятайте, що ваша робота ще не закінчена. Після невеликого перепочинку — збільшуйте свій потенціал!

12. Дій вже сьогодні!

Визначилися зі своєю головною метою в житті? Дійте негайно! Нехай це стане для вас законом номер один. Люди, які створюють своє життя в цю хвилину, досягають бажаного. Успіх — це вміння бути готовим скористатися нагодою і можливістю. Зосередьтеся на цілях, вірте в себе і рухайтеся вперед!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також