Євробачення 2022

Віталій Дроздов: Cпасибі всім, хто робив Нацвідбори останніх років. Це був рівень!

Генеральний продюсер радіохолдингу №1 в Україні «ТАВР Медіа», генеральний директор «Хіт ФМ» та член журі Національного відбору на Євробачення-2020 Віталій Дроздов на своїй сторінці у Facebook опублікував допис подяки всім, хто займався створенням Національного відбору на Євробачення останні 6 років. Подробиці далі в матеріалі.

Більше на тему: СТБ: Ми зробили з Нацвідбору головну музичну подію в країні і віддаємо його на високій ноті

Віталій Дроздов: Спасибі всім, хто робив Нацвідбір останніх років

«UA: Перший і телеканал СТБ припиняють свою співпрацю у справі українського Нацвідбору на Євробачення. Інакше кажучи, того Нацвідбору, до якого ми звикли і полюбили за останні 6 років, уже не буде. Буде щось інше, нове. І цьому іншому новому я бажаю не опускати ту високу планку, яку телеканали поставили за роки спільної роботи над Нацвідбором», – пише Віталій Дроздов.

go a

За його словами, команда проєкту задала в Україні високу планку якісного і видовищного музичного шоу:

«Це була не тільки висока планка в плані видовищності і привабливості для найширшої аудиторії. Важливим було те, що проєкт відкривав масовому глядачеві нові імена. І Нацвідбір 20-го року в цьому плані був найбільш урожайним: практично без відомих широкій аудиторії артистів на вході і з найбільшою кількістю нових імен, відкритих публікою, на виході. Ну, хіба це не прекрасно? Словом, особисто для мене вклад у розвиток національної музичної індустрії це найважливіший складник українських нацвідборів. Подяка від мене і як від солдата індустрії, і як від простого слухача».

Більше на тему: Наталя Франчук: про те, як зробила з Нацвідбору якісне масштабне шоу, Євробачення-2021 та гурт Go_A

виталий дроздов

На Нацвідборі Віталій не тільки оцінював молоді таланти, а й неодноразово підтримував учасників інформаційно ротаціями на радіостанціях тощо. Дроздов наголошує: саме український конкурс був одним із найяскравіших і найбільш чесних нацвідборів Європи.

«Прозорість і чесність голосування, рівний і справедливий підхід до всіх артистів у будь-яких ситуаціях це ще одна, вкрай важлива для України, антикорупційна планка, хочеться її бачити як новий галузевий стандарт. Ну і, зрозуміло, саме шоу. Один із найяскравіших нацвідборів Європи. Рівень продакшену, а також уміння підігрівати до подій інтерес це те, чого у Нацвідбору останніх років ніяк не відняти, можна тільки пишатися. З нетерпінням чекаю нових подробиць про те, яким буде новий Нацвідбір. Бажаю йому великого успіху і позитивного суспільного резонансу.

Поки ж спасибі всім, хто робив Нацвідбір останніх років. Низький вам уклін. Це було круто. Це був рівень».

Віталій Дроздов: Спасибі всім, хто робив Нацвідбір останніх років

«На фото Катя з гурту Go_A. Тиждень тому вона підійшла до мене за лаштунками “Чорноморських Ігор” і сказала дуже прості слова, від яких тут же побігли по шкірі мурашки: “Спасибі за те, що перевернули моє життя”. Ці слова вона, зрозуміло, адресувала не так мені, як усім тим, кому присвячений цей пост».

Більше на тему: Номер Go_A для Євробачення, підготовлений телеканалом СТБ, отримав нагороди Vision Music Awards

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: