Танці. World of Dance

Танцюрист підкорив переможницю шоу «Холостяк» своїм джайвом

Роману Невінчаному в партнерки дісталася чуттєва і приваблива переможниця проекту «Холостяк» Марина Кіщук. З дівчиною хотіли станцювати всі хлопці, які потрапили до зони ризику, але удача посміхнулася саме цьому учаснику. Екс-холостячка зізналася, що раніше ніколи не танцювала, але взяти участь у «Танцюють всі!» погодилася без роздумів.

_18A4390

«Єдиний момент у житті, коли я стикалася з танцем – це вальс на дитячих святах, – сміялася Марина. – Тому я й танці сумісні хіба що на дискотеці. Але на цю пропозицію я погодилася з радістю, оскільки є прихильницею даного проекту і завжди дивлюся його». Рома був дуже радий, що йому дісталася партнерка, оскільки він не уявляв, що можна поставити в дуеті з хлопцем. «Вона людина проста, незважаючи на яскраву зовнішність. Зазвичай такі люди ставлять себе вище за інших, але в цьому випадку все не так», – розповів учасник.

Читайте також: Наймолодша учасниця навчила танцювати переможця «МастерШеф-4»

Судді спостерігали за номером і не могли вловити ідею танцю. «Я взагалі нічого не розумію», – намагався розібратися в задуму танцюриста Костянтин Томільченко. Влад Яма похвалив Марину за її старання, сказавши, що вона впоралася із завданням. Рома ж почув не надто втішні коментарі від суддів. «У тебе часто виходило танцювати окремо від Марини. У ваші стосунки ніхто з нас не повірив», – сказав номінанту Влад Яма. На цьому етапі Роман Невінчаний закінчив свою участь у проекті.

Запальний джайв у виконанні Марини Кіщук і Роми Невіначного дивіться тут:

Video: Танцор покорил победительницу шоу «Холостяк» своим джайвом

Роману Невинчаному в партнерши досталась чувственная и привлекательная победительница проекта «Холостяк» Марина Кищук. Ее похвалили за старания, а парня отправили домой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.