Танці. World of Dance

Наймолодша учасниця навчила танцювати переможця «МастерШеф-4»

Еліна Антонова стала наймолодшою ​​учасницею двадцятки восьмого сезону шоу «Танцюють всі!». Вона з гідністю пройшла всі випробування сотні і ТОП-20, і одним з найскладніших конкурсів для неї став танець за життя із зіркою. Їй в учні попався веселий і екстравагантний переможець четвертого сезону кулінарного шоу «МастерШеф» Євген Злобін.

_18A4225

«Пам’ятаю, коли мені запропонували взяти участь, довго сумнівався, – згадує Женя. – Ні, ну ви уявіть, як буратіно взагалі може танцювати (сміється)? Я раніше тільки танець маленьких каченят «виконував». Але потім мені сказали, що маленька дівчинка буде боротися за право залишитися на проекті, і я не зміг відмовитися, дуже вже люблю дітей. Якщо я можу допомогти їй пройти далі – то чому б і не спробувати», – розповідав кулінар.

Читайте також: Глядачі визначили першого суперфіналіста проекту

Сама Еліна зізналася, що взагалі не переживала за себе, але сильно боялася, що Женя забуде хореографію, що і сталося на сцені. За рішенням суддів маленька танцівниця покинула проект. «Ти наймолодша і дуже талановита наша учасниця. Для мене ти – найяскравіше відкриття цього сезону », – зізналася дівчинці Тетяна Денисова. Учасники двадцятки сказали, що це особиста перемога Елі в її віці, а її партнер Женя запевнив, що вона буде показувати справжні чудеса, коли стане старшою.

Останній танець маленької Елі з Женею Злобіним дивіться тут:

Video: Самая младшая участница научила танцевать победителя «МастерШеф-4»

Сама Элина призналась, что вообще не переживала за себя, но сильно боялась, что Женя забудет хореографию, что и случилось на сцене. По решению судей маленькая танцовщица покинула проект.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.