Танці. World of Dance

Стас Турмович зізнався в симпатії до Христини Заяць

Коли учасники почули, що їхні колишні друзі за проектом можуть повернутися, то дуже зраділи. Стас Турмович навіть не роздумував, кому він хоче допомогти поборотися за цей шанс, і швидше за всіх вибрав Христину Заяць. Третім учасником став Вова, який навіть не встиг висловити свою думку про те, з ким хоче танцювати.

IMG_0437

За умовами конкурсу хореографію повинні були ставити вибулі танцюристи по своєму рідному стилю. Дівчина відразу зрозуміла, що на їх тріо чекає веселе випробування, адже її рідний стиль – далеко не чоловічий танець. «Ми просто повинні були дати сексу», – посміялася вона.

Читайте також: Бахтіяр Ібрагімов навчив артиста балету танцювати брейк

Бі-бой Стас Турмовіч слабо уявляв себе в такій екзотичній хореографії, але пообіцяв докласти всіх зусиль заради перемоги Христини. «Для бі-боя вийти в лосинах – це просто треш, але я зроблю все, щоб вона пройшла далі. Можливо, у мене є до неї маленька симпатія. Вона мені імпонує і зовні, і як людина теж подобається», – зізнався учасник. Під час репетиції Вова помітив, що Стас намагався більше привернути увагу партнерки і припустив, що той ревнує.

Читайте також: У проект «Танцюють всі!» повернувся скандальний вибулий учасник

На сцені учасники показали зухвалий сексуальний танець, в якому головною була саме Христина. Хлопці старалися, як могли, щоб допомогти дівчині пройти далі. Судді відзначили, що танець тріо явно виділявся серед всіх і був дуже сміливим, але не повернули учасницю до шоу.

Спокусливу постановку Христини Заяць дивіться в ВІДЕО:

Video: Стас Турмович признался в симпатии к Кристине Заяц

Би-бой Стас слабо представлял себя в экзотической хореографии, но пообещал приложить все усилия ради победы Кристины. Он признался, что девушка ему нравится.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.