Танці. World of Dance

Вперше в історії шоу вибулі учасники отримають шанс повернутися

Вперше в історії шоу «Танцюють всі!» вибулі учасники 20-ки отримають можливість повернутися на проект. Хто з них зуміє скористатися своїм шансом і продовжити боротьбу в шоу, а хто назавжди залишить сцену самого танцювального проекту країни, стане відомо зовсім скоро. Учасникам ТОП-14 доведеться танцювати разом з суперниками, які тепер претендують на їхнє місце в проекті. Щоб здивувати суддів і залишитися в шоу, учасники освоять незнайомі їм стилі та будуть боротися до останнього!

IMG_0512

Свої сили в шоу спробують справжні зірки телеканалу СТБ! Вони вже добилися запаморочливого успіху в інших проектах, і тепер будуть підкорювати танцювальну сцену. Наймолодша учасниця проекту Еля навчить танцювати Євгенія Злобіна – переможця «МастерШеф-4», де вона зможе проявити диявольську суть.

Читайте також: Тетяна Денисова не на жарт злякалася за безпеку учасника

Ромі дістанеться найромантичніша партнерка з проекту «Холостяк», а в руках Діми запорхає схудла Юлія Фоміна, переможниця «Зважені та щасливі-4». Одному з учасників доведеться вчити танцям абсолютно непластичного Дмитра Бабака, який став зіркою «Х-фактора», а одна з танцівниць візьме собі в учні емоційного Саїда Джурді Абд Аллаха з шоу «Україна має талант-7».

Не пропустіть вибуховий і насичений талантами випуск шоу. Дивіться сьогодні, 27 листопада, о 20:00 на СТБ!

Video: Впервые в истории шоу выбывшие участники получат шанс вернуться

Впервые в истории шоу «Танцюють всі!» выбывшие участники 20-ки получат возможность вернуться на проект. Свои силы в шоу попробуют настоящие звезды телеканала СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.