Танці. World of Dance

Судді віддали перемогу таємничому Скорпіону

Коли кожен учасник витягнув жереб, всім дістався певний знак Зодіаку. Марині Мазепі та Вові Галенку попався один і той самий знак – Скорпіон. Хлопець зрадів збігу, адже він виявився його знаком Зодіаку, а Марина розгубилася, не уявляючи, що їй робити. «Я не знаю, як його зобразити», – ледь не плакала дівчина.

0L2A9240

На сцені учасниця створила містичну атмосферу, і це зазначила Тетяна Денисова. Вона сказала, що Марині завжди вдавалося винайти таємничі образи та стану. «Їй підходить скорпіон. Відразу видно, що і музика підібрана, і руху впізнавані», – коментував Костянтин Томільченко виступ дівчини. Судді зійшлися на думці про те, що Марина добре справляється із завданням нелегкого випробування.

Читайте також: Ільдар Гайнутдінов став кращим з хлопців завдяки неймовірному танцю Козерога

Коли судді оголошували переможців першого випробування, Марина не очікувала почути своє ім’я в числі переможців і навіть стрибала на сцені від радості. «Ти непоганий постановник, ми це вже давно помітили. Сьогодні твоя фантазія, знак, який тобі попався, музика, стан і пластика – все склалося. Був неймовірний фінал, і ти не залишила нам шансів не визнати твою перемогу», – аргументував рішення журі Влад Яма.

Таємничий і оригінальний виступ Марини дивіться у ВІДЕО:

Video: Судьи отдали победу таинственному Скорпиону

Когда судьи оглашали победителей первого испытания, Марина не ожидала услышать свое имя в числе победителей и даже прыгала на сцене от радости.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.