Танці. World of Dance

Ільдар Гайнутдінов став кращим з хлопців завдяки неймовірному танцю Козерога

У шоу «Танцюють всі!» пройшов четвертий етап випробувань кращих танцюристів країни. На початку тижня кожному з учасників потрібно було шляхом жеребкування вибрати собі знак Зодіаку і максимально зрозуміло і оригінально втілити його образ на сцені. Якщо багато хто з танцюристів намагався переймати манеру тварин, схожих зі знаками Зодіаку, то Ільдар вирішив діяти по-іншому.

0L2A9686

«Мені попалася міфічна похмура істота. Це найскладніше, що можна зобразити. Це зло, морок і цілеспрямованість. Мені хотілося показати нечисту силу, і було важко не за хореографії, а тому що натхнення не приходило в голову», – ділився хлопець перед виступом. Він намагався не панікувати і понадіявся на удачу, налаштовуючись на драйв і боротьбу.

Читайте також: Бальний танцюрист вразив суддів крампом з елементами брейка

«Те, що він робить у 14 років, – це вау!», – розповідав про свої емоції під час танцю Ільдара Дмитро Позовний. Коли всі танцівники виконали свою хореографію, судді зібрали їх для оголошення вердикту. Члени журі обрали двох учасників, які краще за всіх впоралися із завданням, адже багато хто з них, за словами суддів, абсолютно не зрозуміли суті випробування. «Небагато дорослих копнули настільки глибоко, як ти. У тебе це вийшло», – сказав Влад Яма Ільдару. Хлопець був щасливий і спочатку навіть не повірив, що переміг.

Яскравий танець Ільдара Гайнутдінова дивіться тут:

Video: Ильдар Гайнутдинов стал лучшим из парней благодаря невероятному танцу Козерога

Влад Яма сказал Ильдару, что у него получилось копнуть глубоко и выиграть соревнование. Парень был счастлив и вначале даже не поверил, что победил.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.