Танці. World of Dance

Бальний танцюрист вразив суддів крампом з елементами брейка

У номінацію після третього тижня випробувань ТОП-20 потрапили відразу 10 людей. Кожен із учасників повинен був вибрати анімаційного персонажа і втілити його образ на сцені. Учасники вибирали різних героїв: Прометея, Машу з мультфільму, Халка, Покахонтас і інші амплуа.

eey

Коли на сцену для соло за життя вийшов Роман, учасники завмерли в очікуванні, адже відразу стало зрозуміло – перед ними Росомаха. «Це що, буде ча-ча-ча в образі Росомахи?», – не зрозуміла Марина.Члени журі та друзі Роми за двадцяткою здивувалися ще більше, коли учасник почав свій танець у стилі агресивного крампа з елементами брейка. «Я не очікував від нього брейкдансу», – сказав Влад Яма своїм колегам.

Читайте також: Бахтіяр несподівано поцілував партнерку під час танго

Костянтин Томільченко, який сам у минулому був бі-боєм, уточнив, які елементи робив Рома, і був приємно вражений таким вибором хлопця. «Всі його бачили як стандартного «бальника». Мені він більше всіх сподобався, але не тому, що це мій друг», – зізнався Бахтіяр, рідний стиль якого – саме брейк. Суддям сподобалося незвичайне і сильне соло танцюриста, і вони пропустили хлопця до наступного туру.

Потужний виступ Романа Невінчаного дивіться тут:

Video: Бальный танцор поразил судей крампом с элементами брейка

Члены жюри и друзья Ромы по двадцатке очень удивились , когда участник начал свой танец в стиле агрессивного крампа с элементами брейка, ведь парень - бальный танцор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.