Танці. World of Dance

Учасники забули хореографію, як тільки вийшли на сцену

Підготовка до оригінального і своєрідного чарльстону не у всіх учасників протікала гладко. Тетяна Огурцова та Бахтіяр Ібрагімов ніяк не могли спрацюватися, кажучи, що у них все погано. У танцюристів було недобре передчуття, і коли вони вийшли на сцену, їх сковав ступор.

ккк

«Я відразу все забув після першої вісімки», – зізнався хлопець, і танець пари став валитися на очах. Судді очікували від них якісний танець, але побачили розгублених і майже не танцюючих учасників. Практично відразу після початку музика Бахтіяр почав танцювати брейк, а Таня намагалася продовжувати виконувати чарльстон. Костянтин Томільченко зауважив, що у дівчини почалася паніка.

Читайте також: Ілля Чижик і Марина Мазепа виграли імунітет на наступний тиждень

«Це було ганебно, жахливо, навіть згадувати не хочеться», – розповідала учасниця після конкурсу. Хоч дівчина і говорила, що вони з Бахтіяром обидва забули хореографію, але хлопець наполягав, що у всьому винен виключно він. Він говорив, що Таня через своєї доброти просто хоче його прикрити. При оголошенні результатів учасники були готові до гіршого. «Ваш результат – ганебні 40 секунд. Якщо засікти час чарльстона, то це нуль», – оголосив Влад Яма. Танцюристи почали готуватися до соло за життя.

Що сталося з учасниками і чому вони не змогли зібратися, дивіться тут:

Video: Участники забыли хореографию, как только вышли на сцену

Судьи ожидали от пары качественный танец, но увидели растерянных и почти не танцующих участников. Ребята просто забыла танец и запаниковали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.