Танці. World of Dance

Ілля Чижик і Марина Мазепа виграли імунітет на наступний тиждень

Наступним етапом, який мав відбутися з танцюристами двадцятки в шоу «Танцюють всі!», став запальний і яскравий чарльстон. Атмосфера 20-х років в Америці, манірний танець і блискучі образи припали до смаку всім учасникам. Проте все не могло бути просто, адже судді вибрали ТОП-22 кращих танцюриста України.

ееу

Поки всі учасники готувалися до конкурсу, Ілля Чижик нестандартно налаштовувався на виступ. Його партнерка, Марина Мазепа, розповіла, що замість репетицій хлопець дивився черговий сезон улюбленого серіалу. Танцюрист запевнив її, що все буде добре. «Перед випробуванням я беріг сили», – поділився Ілля. За його словами, він відчував, що вони будуть виконувати танець на витривалість.

Читайте також: Влад Яма засмутився через голосування своїх підопічних

Члени журі були в шоці від того, з яким азартом і завзяттям танцювала пара на сцені, що обертається. Учасники не розгубилися і змогли вичавити останні соки зі свого втомленого організму. «Вони манірні, не випадають з образу. Взагалі круто. У втоми є свій лиск», – дивувалися судді, дивлячись на Іллю і Марину. За танець тривалістю більше 14-ти хвилин нагородою для пари став імунітет на весь наступний тиждень.

Яскравий і веселий танець пари дивіться тут:

Video: Илья Чижик и Марина Мазепа выиграли иммунитет на следующую неделю

За танец длительностью более 14-ти минут наградой для пары стал иммунитет на всю следующую неделю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.