Танці. World of Dance

Тетяна Огурцова покинула проект, отримавши струс мозку

Випробування за життя для танцюристів ТОП-22 обіцяло бути складним і непередбачуваним. Коли в танцювальний зал зайшов Влад, вони спочатку не зрозуміли, з чим будуть мати справу. Проте суддя прийшов не сам і через кілька хвилин запросив Наталю Татаринцеву, чемпіонку світу з Пол Денсу і фіналістку шоу «Україна має талант».

у6563

Дівчина пояснила: «Сьогодні ми будемо вивчати цікаве, сексуальне, відверте. Будемо намагатися не падати, робити все з грацією і силою». Танець на пілоні став по-справжньому жорстокою боротьбою за своє місце на проекті. Учасники отримували синці, садна і втрачали всяку надію на успішне виконання нелегкої хореографії разом з трюками. «Це жахливо складно. Сил не вистачає, дихання немає. Не знаю, що буде ввечері», – боялася Олена Подольська.

Читайте також: Учасники забули хореографію, як тільки вийшли на сцену

Дівчатам на випробуванні було особливо важко, адже хлопці були сильнішими і витривалішими за них. Одна з учасниць, Таня Огурцова, намагалася не скаржитися і старалася з усіх сил, але сталося те, чого ніхто не очікував. Танцівниця не втрималася на пілоні і впала, отримавши серйозну травму. Лікар діагностував у дівчини струс мозку і заборонив танцювати найближчим часом. Таня змушена була достроково залишити проект.

Що трапилося на репетиції і що сказав Тані лікар, дізнайтеся тут:

Video: Татьяна Огурцова покинула проект, получив сотрясение мозга

Танцовщица не удержалась на пилоне и упала, получив серьезную травму. Врач диагностировал у девушки сотрясение мозга и запретил танцевать ближайшее время.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.