Танці. World of Dance

Після боротьби за життя з проекту пішла Джейн Ситенко

Якщо майже всі учасники були шоковані новиною про те, що їм доведеться танцювати під водою, то Джейн навіть зраділа. Вона була в повному захваті від завдання, яке поставили перед танцюристами судді. Дівчина вважала, що їй буде легше впоратися з випробуванням, ніж іншим дівчатам, бо вона «трюкачка».

уу55

«Я люблю воду. Не думаю, що це буде мені заважати танцювати», – налаштовувалася перед виступом Джейн. Але впевненість дівчини випарувалася, як тільки вона почала занурюватися у воду. Судді подумали, що у неї почалася паніка і цікавилися у танцівниці, чого вона боїться. Джейн ніяк не могла пірнути, оскільки їй було важко впоратися з емоціями і зрозуміти, як правильно поводитися з техніки безпеки.

Читайте також: Тетяна Огурцова покинула проект, отримавши струс мозку

Учасниця половину танцю не показала, намагаючись взяти себе в руки і зробити вивчені трюки. «Хореографії поки не видно, це пасивне перебування під водою», – коментувала її номер Тетяна Денисова. Коли дівчина вийшла з води, вона розповіла ведучій, Лілії Ребрик, чому так поводилася: «Було важко усвідомити, що ти можеш дихати під водою». Побачивши і проаналізувавши всі виступи на пілоні, судді прийняли рішення, що дівчина йде додому.

Останній виступ Джейн в Топ-22 дивіться в ВІДЕО:

Video: После борьбы за жизнь из проекта ушла Джейн Сытенко

Увидев и проанализировав все выступления на пилоне, судьи приняли решение, что Джейн уходит домой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.