Танці. World of Dance

Учасники самі вибрали, хто із суддів буде їх тренувати

Учасники двадцятки в шоу «Танцюють всі!» повинні були самі вибрати, в команді кого з суддів вони будуть танцювати під час першого випробування. Члени журі сиділи в таємній кімнаті і спостерігали за тим, який вибір робили танцюристи. «Страшно, бо від мене взагалі не залежить, з ким доведеться провести наступну ніч», – говорив Влад Яма.

765ау

Тетяна Денисова сказала, що звикла сама вибирати, але була не проти експериментів. «Я припускав, що буде рівномірний розподіл учасників», – сказав Костянтин Томільченко, але сталося зовсім по-іншому. Танцюристи, ніби змовившись, один за іншим йшли до Тетяни Денисової та Костянтина Томільченка, у якого в підсумку зібралася команда з 11 чоловік.

Читайте також: Джейн Ситенко кардинально змінилася заради своєї мрії

Учасники часто робили дуже несподіваний вибір: наприклад, Роман Невінчаний, бальний танцюрист, пішов до Костянтина Томільченка, а Ілля Чижик, який виконує народні танці, – приєднався до команди Влада Ями. Судді були здивовані таким поворотом, але прийняли всіх танцюристів до свого колективу. Незважаючи на те, що до Влада Ями пішло всього 4 людини, суддя був налаштований рішуче. «Важлива не кількість, а те, як це зробити», – зазначив він. Під його керівництвом залишилися Стефанія Мфуну, Дмитро Позовний, Христина Заяць та Ілля Чижик.

Як танцівники робили свій вибір, дивіться тут:

Video: Участники сами выбрали, кто из судей будет их тренировать

Несмотря на то, что к Владу Яме пошло всего 4 человека, судья был настроен решительно. «Важно не количество, а то, как это сделать», - отметил он.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.