Танці. World of Dance

Джейн Ситенко кардинально змінилася заради своєї мрії

Найбільш нестандартна учасниця сотні восьмого сезону вже не раз здивувала суддів і глядачів епатажним образом і яскравою зовнішністю. Дівчина не хотіла зраджувати самій собі, тому навіть найневиннішу і зворушливу хореографію вона підбудовувала під свій характер.

444

Зрештою, суддям це набридло, і вони попросили дівчину по-справжньому розкритися і показати свою сутність. «Тетяна сказала, що їй цікаво подивитися на мене без зайвої мішури, мені стало самій це цікаво. Заради своєї мрії можна з усім розлучитися», – розповіла Джейн.

Читайте також: Тетяна Денисова розплакалася через танець учасниці

Дівчина постаралася оголити свою душу, щоб судді нарешті побачили її іншою, новою і чистою серцем. Судді помітили, що в погляді і рухах танцівниці видно, що вона прислухалася до їхніх слів і зважилася на кардинальну зміну. Вже виконавши свій танець, Джейн розповіла про свій незвичайний виступ: «У мене в руках моє волосся. Я вчора вирішила з ним розлучитися. Члени журі правильно сказали, що це маска, за якою я ховаю те, що у мене знаходиться за душею». Соло учасниці справило враження на суддів, і вони пропустили дівчину в двадцятку.

Як учасниця змінила свій образ заради проекту, дивіться тут:

Video: Джейн Сытенко кардинально изменилась ради своей мечты

Девушка постаралась обнажить свою душу, чтобы судьи наконец увидели ее другой, новой и чистой сердцем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.