Танці. World of Dance

Танець пробудив у парі романтичні почуття

Одну з танцювальних пар, Олега Ковбасюка і Таню Огурцову, насилу відшукали серед великої кількості танцівників. Вони були дуже захоплені не тільки хореографією від Костянтина Томільченко, але і одне одним. «У мене найкрутіша партнерка, яка могла б тільки попастися. Мені з нею приємно не те, щоб танцювати, а просто відчути цю хореографію. Щось є у нас», – зізнався Олег, посміхаючись.

rtrty

На сцені дует танцював так, ніби вони вже давно разом і відмінно ладнають один з одним. Надзвичайну злагодженість і відкритість у парі відзначили і судді. Тетяна Денисова висловила спільну думку суддів Тані і Олега: «Це вийшло дуже чуттєво. До тремтіння глибоке щастя, що люди одне одного зустріли – так нам здалося. Олег був уважним партнером, а Тетяна відіграла свою жіночу роль. Ви були близькі до оригіналу, і ми вітаємо вас».

Читайте також: Хореографія судді довела маленьких учасників до сліз

Члени журі також побачили, що дівчина розкрилася в танці більше, ніж раніше. Танцівники впевнено пройшли до наступного туру, і Таня подякувала партнеру за його увагу і турботу. «У мене найкласніший партнер», – говорила дівчина, обіймаючи Олега.

Чуттєвий танець пари дивіться в ВІДЕО:

Video: Танец пробудил в паре романтические чувства

Олега Ковбасюка и Таню Огурцову с трудом отыскали среди танцовщиков. Они были увлечены не только хореографией от Константина Томильченко, но и друг другом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.